Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen táblagépet ajánlanátok?

Milyen táblagépet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Fontos lenne számomra, hogy ár érték arányban lehetőleg jó legyen, és hogy kb. 120 000 HUF-ból kijöjjön. Van egy elég jó, amit már kinéztem viszont nem egészen tudom, hogyan juthatok hozzá, ez a Notion Ink Adam készülék. Ha van erről is véleményetek, netán tudjátok hogyan juthanék hozzá, azt az infót is szívesen várom.
2011. szept. 20. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Notion Ink Adam? Nekem ez semmit nem mond.

Mi a baj a nagy nevekkel és márkákkal, mint Apple, samsung vagy most már a fapados Kindle tablet is féláron akinek az elég?

2011. szept. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mivel nagy kijelzőjűt szeretnék, ezért pl. a legújabb Galaxy Tab nemigen fér bele a keretbe, az Apple-t még megfontolom, nem hittem volna hogy 120 000-ért 32 GB és ingyen szállítás jár. A Kindle pedig, hát nála azért komolyabbat szeretnék. Viszont köszi az ötletet, böngészésre fel, és várom a további válaszokat. :)
2011. szept. 20. 23:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Én mindenképp távol tartanám magam az kis márkák termékeitől.

Azért minőségben nagy a szórás és csodák nincsenek. A nagy cégek nagyon nyomott áron adják a verseny miatt, aki az alá megy az valamit elvesz valahonnan.

2011. szept. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
lehet h a samsung galxy tab jobb mer én is azt akartam de csak egy sima táblagépet vettem azt hittem ugyan azon a szinten van mint a samsung galaxy lósz..t a wifi vevóje semmi bluetooh nincs semmi kábel amivel géphezköthető nem ér semmit inkább vadd meg a samsung galaxyt többettud az bisztos
2011. szept. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Mit gondoltok Acer, Asus-ról? Azok is jónak tűnnek. Mert most hogy nézegettem, nemigen látom, hogy a galaxy tabnak volna USB csatlakozója. Jól láttam?
2011. szept. 22. 14:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!