Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elrontottam az alaplapom....

Elrontottam az alaplapom. Mennyi esélyem van arra, hogy megcsinálják?

Figyelt kérdés

Még most sem tudom felfogni,hogy mennyire idióta vagyok.Egy napos gépről van szó,én allítottam össze,de szórakozott voltam,és fordítva tettem bele a RAM-ot.Be akartam kapcsolni a gépet,de nem kapcsolt be.Itt már éreztem,hogy valami gond van,és visszaemlékeztem,hogy milyen nehezen akat helyre menni az egyik RAM.Újra szédszedtem a gépet,kivettem a memóriákat,és láttam,hogy az alaplap egyik memória foglalatján elgörbült egy lábacska.Még most sem tudom felfogni,hogy hogy lehetek ennyire szerencsétlen,és szórakozott,na de mindegy,nincs értelme papolni.A kédrdésem az lenne:


1.Mennyi esélyem van arra,hogy nem veszik észre azt,hogy én ronottam el?

2.Mennyi idő alatt bonyolítódik le ez az egész gariztatás?


Alaplap típusa:Asrock FM2A75 Pro4


Előre is köszönöm a válaszokat,nagyon hálás lennék a válaszaitokért!



2013. jan. 24. 18:21
1 2
 11/13 lambo96 ***** válasza:
Esetleg ha mutatnál képet mi is többet tudnánk.
2013. jan. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Küldhetek,de annyira apró dolog,hogy nem fog látszani képen semmi szerintem. :)
2013. jan. 24. 21:23
 13/13 A kérdező kommentje:
Még most sem hiszem el,de kicserélték. :D Kötekedés nélkül.Egy hét alatt le volt minden rendezve.Hát,elég nagy szerencsém volt azért. :D
2013. febr. 4. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!