Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek mi a legjobb...

Dawe98 kérdése:

Szerintetek mi a legjobb konfiguráció egy "Gamer PC"-nek?

Figyelt kérdés

A gépet kb.100.000Ft-ért fogom venni és az a kérdésem, hogy mi lenne a legjobb konfiguráció ebben az árkategóriában? A gépet játéra használnám, azon belül Battlefield 3 (Multiplayer)-re. Azokban kérnék főként segítséget, hogy mi lenne a jobb? nVidia vagy Radeon? Jah és lenne egy kikötés: i5 processzort szertnék, márha nem javasoltok jobbat, pl. : AMD

Monitor, billentyűzet, egér van, csak maga a PC kell.

Az lenne a legjobb, ha komplett konfigorációt adnátok, előre is köszönöm!



2013. jan. 24. 17:13
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
55%

Kérem szépen. Aki gamer Pc-t szeretne összerakni az nyúljon a zsebébe! Én azt mondom várd meg míg lesz 150 vagy 125e forintod aztán egy komoly konfigot rakass össze i5-ös procival és egy minimum 2gb-s videókártyával. Persze ram is minimum 8 giga kéne. De azt tanácsolom ne vegyél AMD-t mert csak szopni fogsz vele. Mikor még új volt az Athlon x4 megvettem fú de jó fú de menő aha persze...

1.Gond tápcsere (zabált mint az állat)

2. Nyáron melegben rendszeresen túlhevült.

Hát én ezek után úgy kivágtam az ablakon az AMD-t mint a huzat. Vettem egy Intel core 2 quad Q8300-at (a mai napig megvan) ez vitt mindent és most is visz mindent szóval igen.. Visszatérve a gépedhez ne olcsó ipari hulladékot rakass össze! :)

2014. jún. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Jó hogy rá egy másfél évvel írsz :)
2014. jún. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

#31 Ha egy AMD-t veszel sokkal olcsóbban kijössz. Pl. egy FX-6300 vagy 6350 bőven jó egy középkategóriás (belépő) gamer számítógépbe. Megfelelő hűtővel még húzni is lehet és még mindig olcsóbban kijössz, mint egy gyengébb Intel-lel. Az én AMD Athlon II X4 750K-m bőven bírt a játékokkal egészen 2013 végéig, soha nem volt a melegedésével problémám és egy középkategóriás, 400W-os tápegységgel bőven elvolt (HD7870 mellett).

Azt viszont kétlem, hogy az Intel core 2 quad Q8300 mostanában mindennel elboldogulna. A BF3-mal még biztosan jól ment, de nem a mostani játékokkal Talán low beállításokkal alacsony/közepes felbontáson. Manapság minimum kell egy normális i5-ös, ami nem feltétlen olcsó mulatság...


Egyébként #32-es válaszolónak igaza van! :D Ez nem mostani téma, azóta sok új processzor kijött.

2014. jún. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!