Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől kapcsol ki a monitor...

Mitől kapcsol ki a monitor egy két másodpercre?

Figyelt kérdés

Ha játszok akkor néha elmegy 1-2 másodpercre a kép, mintha kikapcsolna.

Aztán vissza kapcsol.De volt már úgy hogy nem kapcsolt vissza és újra kellett indítani.

Minden megy ugyanúgy tovább csak a kép megy el.



2013. jan. 21. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet haldoklik benne a táp... vagy a kis tranzisztorok .. huh nem akarok hülyeséget mondani, de lehet hogy nem "tranzisztornak" hívják ... hirtelen nem jut eszembe... Ha rosszat mondtam, akkor előre bocsi. Nekem is ez volt a baja a monitoromnak... megcsináltattam, és akkor megint haldokolt és nekem azt mondta a szerelő, hogy már nem érdemes megcsinálni a monitort, mert régi.. több pénzt költenék rá, mint hogy ha vennék 1 újat. Amúgy megnézted a kábeleket? hogy minden jól csatlakozik-e ... próbáld meg más D-Sub kábellel, hátha a kábel a rossz.
2013. jan. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rendesen csatlakozik a kábel a a vidikártyába?Lehet érintkezési hiba.
2013. jan. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Gugu Gabor ***** válasza:
Csak játékok esetén áll fenn a probléma?
2013. jan. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Milyen monitor? CRT? LCD? TFT?

Azért nem mindegy. A CRT-nél pl. áthúz a nagyfesz., túlmelegszik a nagyfesz-egyenírányító dióda, stb.

2013. jan. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Általában akkor jelentkezik a probléma amikor a proci terhelve van.Mert annak gagyi gyári hűtése van és voltak vele problémák.

Most vettem új tápot az nem lehet gond,érintkezés sem szerintem.

ms238 lcd 2 éves kb.

2013. febr. 13. 17:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!