Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új videokártya vagy monitor?

Dvid001 kérdése:

Új videokártya vagy monitor?

Figyelt kérdés

Van egy 9600gt videokártyám meg egy 21 colos crt monitorom ami kezeli a 2048x1536-os felbontást. Nincs elég pénzem ahhoz hogy mindketöt lecseréljem ezért kiváncsi vagyok a véleményetekre...

Ha monitort cserélnék valmi ilyesmi lenne : AOC E2450SWHK

Ha videokártyát akkor meg ilyen lenne:

Sapphire Radeon HD7850 OC 1GB


2013. jan. 21. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
A kettőnek mi a köze egymáshoz. Ha kártyát veszel akkor jobb lesz a teljesitménye a pcdnek,de ha monitort attól még semmi se fog változni.
2013. jan. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Osynho ***** válasza:
88%

Miért ezt a monitort nézted ki? Drágán szar. :) (tn panel) CRT után csalódás lesz a képe. Akkor inkább vga-t vegyél.

Monitornak csak ips-t szabad, szerintem.

2013. jan. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a köze a kettönek egymáshoz hogy a videokártyám csak a directx 10et támogatja és én ugy tudom hogy a 11 nek szebb képe van... A monitor pedig nem végleges. Ha másfajta monitort vennék érdemesebb lenne inkább azt választani? :)
2013. jan. 21. 13:44
 4/5 Osynho ***** válasza:
100%

Nem is a dx10-el van a legnagyobb probléma, hanem a sebességgel. :) Egy lcd monitort érdemes natív felbontáson használni, mert úgy szép a képe. Crt-nél meg ugye le tudod venni, ha kevés a vga.


50 körül (még alatta is) kapni ips paneles monitorokat. Én a Dell-t ajánlom (u2311h-m van), de a többi is biztos jó, olvass utána.

2013. jan. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm a segítséget :)
2013. jan. 21. 13:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!