Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van itt egy hardver zseni?

Van itt egy hardver zseni?

Figyelt kérdés

A problémám eléggé összetett és bonyolult. Én is értek a gépekhez, de ezt nem tudom megoldani.

A problémáim a következők amit időrendben írok le

-Van egy gépem inteles (amit használok is) de most váltani szeretnék amdsre így 2 gépből tettem össze egyet.

-az inteles gépem alaplapja integrált vidókártyával van "felvértezve" így tehát videókártya sem volt benne. Az amds gépem lapjába nincs integrált garfikus kártya így vennem kellett egy pcie-es kártyát(amire ma került sor)

-tehát, beletettem az amds gépembe a ma megvásárolt kártyát és nem működött még csak annyira sem, hogy a biosig eljussak.

-ezt követően kivettem és átraktam a inteles gépembe a videokarit amin szintén van pcie slot.

-így sem működött a dolog a probléma ugyanaz volt mint a az előző gépnél, gondoltam a biosba biztos be van állítva h intvga, így a csatit átdugtam a alaplapi csatlakozóba és kihúztam a pcie karit, és a probléma ugyanaz telejesen mint az előzőeknél.

Tehát ott tartok, h se intel se amds gépem nem műkszik és nem értem, h az inteles integrált kártya miért nem indul el.

UI: a videókari szinte biztos h jó!

ha valakinek van valami ötlete szívesen meghallgatom.



2013. jan. 17. 17:20
1 2 3 4
 31/36 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

de mi zárta ki amugy azt hogy a rossz vagy nem kompatibilis vga tönkre tette alaplapot (netán mást is)


és ennyi utókag már nem tudsz mit teni javitani vagy cserélni kell amit kinyirt...

2013. jan. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

Közveszélyes Kontár


nem zárta ki semmi, viszont a baj csak annyi, hogy ettől félek! :/

2013. jan. 17. 19:35
 33/36 anonim ***** válasza:
megy az intel ha ki van véve a VGA?
2013. jan. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:

nickki


sajnos nem, mint írtam még a biosig sem jutok el.

2013. jan. 17. 19:40
 35/36 anonim ***** válasza:
És előtte az integrált jó volt?
2013. jan. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 csacsi2 ***** válasza:

jól jönne egy alaplapi leírás. Lehet cd-ről esetleg flopy -ról kell telepíteni a vezérlőt.Ha a bios tönkrement kuka.Próbáld lefrissíteni.

Vidd vissza cseréltesd le, esetleg tetettesd be velük.

Azt furcsálom, hogy nem ad sípjelet, ezért gyanakszom a biosra.

Jumperelést nem tudom hogy van leírás hiányában, de nem mindegy hova irányít, vagy épp nulláz.



ami neki bejött:

[link]


... könyv szerint.

- Áramtalanítás

- Akkumlátor kivesz

- Jumper átrak 1-2-ről 2-3-ra 10 sec-ra

- Jumper visszarak 1-2-re

- Akkumlátor visszarak

- Áram alá helyezés

- Újraindítás

- És minden defult lett

- Ujraindítás

2013. jan. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!