Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van itt egy hardver zseni?

Van itt egy hardver zseni?

Figyelt kérdés

A problémám eléggé összetett és bonyolult. Én is értek a gépekhez, de ezt nem tudom megoldani.

A problémáim a következők amit időrendben írok le

-Van egy gépem inteles (amit használok is) de most váltani szeretnék amdsre így 2 gépből tettem össze egyet.

-az inteles gépem alaplapja integrált vidókártyával van "felvértezve" így tehát videókártya sem volt benne. Az amds gépem lapjába nincs integrált garfikus kártya így vennem kellett egy pcie-es kártyát(amire ma került sor)

-tehát, beletettem az amds gépembe a ma megvásárolt kártyát és nem működött még csak annyira sem, hogy a biosig eljussak.

-ezt követően kivettem és átraktam a inteles gépembe a videokarit amin szintén van pcie slot.

-így sem működött a dolog a probléma ugyanaz volt mint a az előző gépnél, gondoltam a biosba biztos be van állítva h intvga, így a csatit átdugtam a alaplapi csatlakozóba és kihúztam a pcie karit, és a probléma ugyanaz telejesen mint az előzőeknél.

Tehát ott tartok, h se intel se amds gépem nem műkszik és nem értem, h az inteles integrált kártya miért nem indul el.

UI: a videókari szinte biztos h jó!

ha valakinek van valami ötlete szívesen meghallgatom.



2013. jan. 17. 17:20
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:

powe_r

a prblémamegoldó képességemmel nincs gond ,már megcsináltam

uj ötleteket várok!

2013. jan. 17. 18:44
 22/36 anonim ***** válasza:
a sok zseni!
2013. jan. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

Tőlem csak akkor kapsz ha mindent úgy csinálsz ahogyan mondom !!


Meg aztán a kis hangszórót ez esetbe minden profi beköti :)

2013. jan. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

nickki


Ha ránk gondolsz akkor én csak annyit tudok mondani hogy sok az értetlen kérdező

2013. jan. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
sokan vagy""... amúgy ez nem szólt senkinek.
2013. jan. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

Akkor leírom: bekötöttem egy hangszórót és nem szól semmit hidd el én is tudom, de itt nem ez lesz a gond.

Mint írtam a probléma nem ilyen egyszerű!

A biosig pedig végképp nem jutok el (úgysem, h kiveszem a karit és elemet és hagyatkozom a intvga-ra)

2013. jan. 17. 19:00
 27/36 A kérdező kommentje:
nickki ha van valami ötleted megoszthatnád velem mert én se se nem vagyok se nem tudom megcsinálni a gépem :)
2013. jan. 17. 19:07
 28/36 anonim ***** válasza:

Vedd ki a karit, és indítsd az intel-t integrált VGA-ról.

Véletlenül se legyen benne a kari. Vidd vissza ahonnan vetted. Az lesz a baja :D

Megjártam már ugyanígy egy GeForce 8400GS-sel.

Sztem ez lesz

2013. jan. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Mivel más kiutat én sem látok, ezért valószínű úgy lesz ahogy mondod :)
2013. jan. 17. 19:18
 30/36 A kérdező kommentje:
de az intvga-t még mindig nem értem miért nem működik.
2013. jan. 17. 19:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!