Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen játékrendszert vegyek?...

Milyen játékrendszert vegyek? PC? Xbox? Playstation? Wii? Iphone? Android?

Figyelt kérdés

Ma végignéztem a kínálatot, és az alábbi típusú játékok tetszettek:

- autóvezetés, kamionvezetés, vonatvezetés, helikoptervezetés, repülőgépvezetés, buszvezetés, részvétel a valódi városi forgalomban

- vasúthálózattervezés, hídtervezés, kamionpark- és útvonaltervezés, metrótervezés, tömegközlekedéstervezés

- tűzoltósági bevetések, rendőrségi bevetések

- vadászat gyönyörű grafikával (amit a valóságban sosem tennék)


Szóval ez lenne a fő csapásvonal.


A legjobb lenne nekem egy hordozható gépecske, de tényleg jó játékokkal a fenti kategóriákban, akár fizetek is értük.

Léteznek klassz ilyen típusú játékok Nintendora, PSvitara, iPhonera, Androidra, egyéb kütyüre vagy muszáj egy nagy dög szobai gépet venni?

Ha szobai gép, akkor kell hozzá tévét is vennem, mert az sincs, és akkor már eszközt is, mert lehetőleg nemcsak a fel-le-jobb-bal nyilakat akarom nyomkodni, hanem valódi videojáték élményt.

A szobai gépek, gondolom, nem fejleszthetőek, hamarosan mind helyett lesz új, kivéve a pc. Ilyen dolgokat is figyelembe kell venni.


Még tetszenenek az otthoni edzés/aerobic, tánc- és sportprogramok, de a sportprogramok nagyon gyengék még, ezért ez semmiképp sem szól az xbox mellett, mivel a jelenlegi szinten nem felelnek meg nekem a sportprogramok (de a tánc és aerobic mindegyiken megfelel).


Persze csak egy rendszerre szeretnék ráállni, és arra venni meg az engem érdeklő játékprogramokat.


Nagyon díjaznék minden tanácsot.


[Nem ismerem a rendszereket, baromi drága mind, és tartok a csalódástól.]

Előre is köszönöm!



2013. jan. 15. 20:59
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Közben csodák csodájára kaptam egy szűk listát az ajánlott játékokról. Ezek között volt néhány egyedül a Nintendon játszható szuper játék is. Áttanulmányoztam az egészet, és öt játékot találtam nagyon jónak. Kezdetnek ennyi bőven elég, talán még sok is.


Na most itt már erősen bezavar az ár.

Alapból nagyon átgondoltan vásárlok műszaki cikkeket, így időben simán belefér, hogy megvárjam a következő karácsonyi fejlesztéseket. De míg a konzolok ára fix, a konzolon futó játékok ára őrületesen magas. Ennyit nem érdemes kiadni ilyesfajta hóbortra...


Találtam pc-re néhány kevésbé hardverigényes játékot, egyelőre ennyi megteszi.


Playstation már nem jöhet szóba, xboxból esetleg versenyképes lehet a következő konzol, bár szerintem a kinect után nem adnak ki olyan gyorsan újat. Igaza van a válaszolónak, aki szerint a kinect már nem lehet jobb, csak a játékok még nem nyújtják azt a szintet, amire a kinect képes. Igaz, a mozgástere nagyon kicsi, mert közel kell lenni a szemhez és nem léphetsz ki a látóteréből. A wii nagyobb távolságot és dinamikusabb mozgást enged.


A wii szuper :), a legszimpatikusabb mind közül.

2013. jan. 20. 05:50
 22/22 anonim válasza:
wii nekemis az van nagyon jó
2013. máj. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!