Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen ez a gép?

Milyen ez a gép?

Figyelt kérdés

Alaplap- Asrock Z77 Pro3

Proci: Intel Core i5-3570K 3.4GHz LGA1155 Processzor

Ram-Geil 8GB BLACK DRAGON DDR3 PC10660 1333MHz

Videókártya- ASUS GF GTX660 Ti DirectCU II OC 2GB 192bit DDR5 PCI-E GTX660 TI-DC2O-2GD5

Táp: Corsair CX PSU-600CX 600W

merevlemez: Western Digital 1500GB 7200rpm 64MB SATA3

Meghajtó:Asus DRW-24B5ST SATA Black OEM


Ház:Cooler Master Elite Knight 350 (midi torony, ATX, táp nélkül, fekete)


Hogy futnának a játékok rajta? Crysis,BF3,Far Cry3 stb..



2013. jan. 13. 15:59
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:
Az a gond,hogy szűkös keretből dolgozunk és sok hely kell,mert apámnak kb. 200giga hely kell a filmjeinek. És az SSD-k meg rohadt drágák.
2013. jan. 15. 19:39
 12/49 Osynho ***** válasza:

Most éppen 19e a 64gb-os Samsung 830. Nemrég 16 volt, lesz is még olcsóbb.:)

Pár ezret meg lehet spórolni, ha nem veszed azt a feleslegesen drága tápot. Különben is, nem mindegyik cx valami jó táp. Ez a v2-es szériából lenne?

2013. jan. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 A kérdező kommentje:
Igazából nemtudom,nemnagyon értek hozzá,azért is tettem fel itt a kérdésem. De ha ajánlasz egy jó tápot ehhez a konfighoz akkor átszámolom,hogy belefér-e az általad ajánlott SSD
2013. jan. 15. 20:09
 14/49 kamikaze17 ***** válasza:

szerintem nagyon jo konfig a gtx 660 ti is jo valasztas nekem gtx 670 esem van es nagyon meg vagyok elegedve vele a 660 ti kicsivel gyengebb csak a 670 tol ugy mint a 670 es par szazalekkal marad el a 680 as tol itt egy teszt 660ti vs hd7950 http://www.youtube.com/watch?v=kTujzlj11I8 4:22 nel vannak szamok is

ssd rol annyit hogy egy hete vettem egy intel 520 szeria 120 gb igaz az aran 1,5 teras hdd t kapsz de meg vagyok elegedve mert dolgozik is a gepemen es azt mondhatom hatalmas a kulombseg nagyon gyors lett csak az op rendszer es a hasznalatban levo programokat telepitettem ra de kell melle a hdd is jatekokat filmeket egyeb dolgokat a hdd re telepitem szoval ennyi

2013. jan. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Mivel nvidiás játékokal játszol így jó lesz

de az nem igaz nagyon nem hogy nvidiára több van

AMD re jóval több van csak senki nem játszik velük általában mert minenki csak FPS ezik aki gamer gépet vesz

.

viszont megnézném majd hogy pl. jópárhónáp múlv kijön egy FPS amig nagyn szeretnél és pl. 7950 en jóval joban fog meni mint 660Ti n

még BF3 meg FC3 menyivel jobban megy?

csak nem már böven élvehetö fps határon túl pl 10-20fps t rátesz épp egy adott játék részen?

huha

és ám nagyon fontos 80fps helyet 100...

mert amik most fognak kijöni azok aligha 80 on fognak meni maxon vagyis 50 helyet 40-30fps roszabúl fog jöni na de mindegy végülis jósólni ugysem lehet

aki nvidia párti az ugyis az lesz, aki nem játszik másal csak pár játékal az nem fog

na és persze bármikor bármire lelehet cserélni vga t aki megteheti:)

2013. jan. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 A kérdező kommentje:
Aki megteheti és pont ez a baj :) Ezért kérem ki a véleményeteket,mert már több mint 10éve gyűjtögetem a pénzemet a gépre. Szóval a pénzből a legtöbbet szeretném kihozni... Amúgy játékokban általában az Arma2-t nyomom nagyon,de még szoktam a BF3-mal,szóval eléggé vegyes felvágott a játékstílusom :D Mindegyikből 1-2 van szimulátor,stratégiai,fps... Szóval ez így nem lesz jó,ha mindenki mást mond :/ Csak pénzkidobásnak tűnik...
2013. jan. 24. 19:23
 17/49 anonim válasza:
45%

Nem értem minek kell itt ati pártiaknak okoskodni...

Nekem volt/van Nvidiám/Atim is és az nvidia sokkal jobban szereti a játékokat mint az ati... akármelyik tesztet megnézzük a 7950 az atinál majdnem hogy a csúcskategória, drága és a 660Ti-nél egy hangyaf*sznyival sem gyorsabb ....

És én nem vagyok sem ati nem nvidia párti csak egyszerűen van tapasztalatom mindkettőnél... persze azonos teljesítményű kártyáim voltak. :)

2013. jan. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim válasza:
45%

Közveszélyes kontár úr!

Az a helyzet, hogy mindíg evvel érvelnek az emberek, hogy ááá új játék aaa új játék... :D elvileg a GTX 690 is ugyanolyan "régi" lapkára épül mint ez és mégis gyorsaságba odaveri az összes atit amiknek jajj milyen új fejlsztésű lapkájuk van így meg úgy... ennyit a mai játékokról... ez a kártya szerintem még jóideig fullon fogja vinni az ilyen játékokat és amire a kollégának kell arra meg pláne megfelel! ;)

2013. jan. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 Osynho ***** válasza:
68%

Miért lenne ati/amd párti? Ellenben te nyilván nvidia párti vagy, le sem tagadhatnád. És mint ilyen, nyilvánvalóan nem objektív. Csak akkor nem kellene más véleményét semmibe venni. Főleg, hogy elég sok ember tapasztalatával mész szembe, amikor azt modno, hogy "az nvidia sokkal jobban szereti a játékokat". Elég vicces kijelentés.


A GTX690 kapcsán megemlíteném, a HD7990-est. Ha már szóba hoztad a kinek nagyobb a fMiért lenne ati/amd párti? Ellenben te nyilván nvidia párti vagy, le sem tagadhatnád. És mint ilyen, nyilvánvalóan nem objektív. Csak akkor nem kellene más véleményét semmibe venni. Főleg, hogy elég sok ember tapasztalatával mész szembe, amikor azt modno, hogy "az nvidia sokkal jobban szereti a játékokat". Elég vicces kijelentés.


A GTX690 kapcsán megemlíteném a HD7990-est, ha már dobálózunk a felesleges vga-kkal. :)

2013. jan. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 Osynho ***** válasza:
Na, zt nem tudom hogy hoztam össze, de mindegy is :D
2013. jan. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!