Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek a Gigabyte...

Mi a véleményetek a Gigabyte Radeon HD 6570 DDR3 2GB videókártyáról?

Figyelt kérdés
Tudom hogy jobb lenne DDR5 , de ha ezt nem számítjuk jó kártya?

2013. jan. 5. 13:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

13-14k-ért talán jó. Bár 2GB memória felesleges rá, szóval ha olcsóbb az 1GB-os verzió, akkor azt érdemesebb venni.

[link]

2013. jan. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
5%
2 gb megfelelő a mostani játékokhoz. Ugyan nem fogsz pl. egy bf3 at full grafón futtatni vele, de egy gta 4 el fog futni majdnem maxon. ( nyilván lényeges h milyen a többi cuc a gépbe) Nekem egy 6770 es van ddr5 1 gb. most h ddr5 vagy ddr3, nem számottevő:)
2013. jan. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Légyszives ne írj hülyeségeket, ha nem értesz hozzá!

"2 gb megfelelő a mostani játékokhoz"

2GB memória ma egy jóval komolyabb HD7850-nek is csak bőven full HD feletti felbontáson van szüksége, jellemzően Eyefinity mellett van igazán előnye. Egy HD6570 játékok alatt soha nem fog 1GB-t sem kihasználni!

"most h ddr5 vagy ddr3, nem számottevő"

Dehogynem! A GDDR5 azonos interfész szélesség (pl 128bit) és azonos memória (valós) órajel mellett kétszer akkora sávszélességet biztosít. Egy GPU-nak meg sokat számít, hogy milyen sávszélességgel kommunikálhat a memóriákkal. Persze gyengébb GPU-nak kisebb sávszélre van szüksége, de egy HD6570 már kimutathatóan gyorsabb tud lenni a GDDR5-tel, mint GDDR3-mal!

2013. jan. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
#2 Te miért válaszolsz itt? Felesleges egy ilyen kártyára 2GB VRAM, előbb fogy el a GPU ereje, mint az 1GB. Ezen kívül hogy ne számítana, hogy DDR3 vagy DDR5? És az ilyenek válaszolhatnak itt...
2013. jan. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
5%
PffxD mennyi pö.cs vanxD. Majd biztos feleslegesen raknának egy vga ba 2 gigát. Ha MÉG VÉELTLEN SE TUDNÁ KIHASZNÁLNI AZ AZ IDIÓTA VGA. Nem? Szegény tele van rammal de minek? Leterheli? XD Aki meg nem jászik sokat észre ne mveszi mi ak ülömbség a ddr5 meg a ddr3 közöttXD ÉS IGEN 2 GB MEGFELELŐ. magyaru BŐVEN jó. NEm azt írtam hogy ÉPPEN HOGY ELÉG. Áh mennyi retardált van. El sem hiszem. Értelmezni kéne a szavak jelentését.
2013. jan. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Azért van ennyi VRAM rajta, hogy az annyira "okos" emberek, mint te, megvegyék...
2013. jan. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

Sosun,egy hd 7970-be kell max csak 2gb ram ha valakinek perverz álma,hogy 3 monitoron nyomja.

Na oda kell 2gb(bár egy olyan kártyán már 3 van)

GDDR5 és DDR3 között nincs külömbség?

Woaw.

Ez...ez...ez aztán kemény kijelentés.

Ne zavarjon,hogy hatalmas előnyt szolgál az,hogy könnyebben elérhetőek a memóriából az adatok,ezáltal gyorsabban képes feldolgozni az adatokat.

Aj-aj,itt komoly fogalom gondok vannak.

2013. jan. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

Sosun, inkább jobb ha csöndben maradsz és tanulsz még...jó sokat! És még te retardáltozol itt minket...igazán szánalmas, amikor a hülye lehülyéz! LOOOL!

Igaz azért tesznek rá sok memóriát, hogy:

1. a hozzá nem értők megvegyék olcsón a béna kártyákat

2. A polcon porosodó sok elavult DDR3 memórián túladjanak, ne kelljen kukába dobni.

3. Szerinted egy GT430-as kártya kihasznál 4GB memóriát?! Mert van abból ám 4GB-os is.


Nézzd át ezt a tesztet és látsz benne szép HD7850 kártyát 1GB és 2GB memóriával különböző felbontásokon. Látható, hogy a 2GB már 2560x1600-ban előnyös lehet egyes játékoknál, de igazán Eyefinity-ben számít (5760x1080 felbontáson):

[link]

A tesztben nyugodtan visszalapozhatsz, hogy játékonként is megnézzd az eltréseket illetve az Eyefinity felbontáson mért értékeket. A teszt elején látszik, hogy az 1GB-os és a 2GB-os HD7850 kártya is azonos órajeleken üzemelt!

Na erre arjál gombot illetve magyarázd meg, hogy a 6570 mikor fog kihasználni 1GB vagy annál több memóriát! Olyan beállításokkal, ahol a 7850 már kamatozik a 2GB memóriából, ott a 6570 még diavetítőnek is lassú lenne!!!

Mr. Szakértelem

2013. jan. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8%

Woawwwwww. az woaww xD meg hogy névtelenül könnyü írnálnixD ""GDDR5 és DDR3 között nincs külömbség? ""

Woaw. És még én vagyok a hülye? 3-ra is leírom hogy értelmezd amit írtam. 1 árva szóval nem írtam h nincs külömbség. Na de haggyuk is. Ha valaki ennyi hülye, mint te, az szerintem mennyen vissza általános suliba.

2013. jan. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%
hallod Sosun szerintem okosodj, mielőtt okoskodni kezdesz, mert rohadtul nincs igazad
2013. jan. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!