Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Radeon 6450 HD 1Gbyte DDR3...

Radeon 6450 HD 1Gbyte DDR3 videókártya jó?

Figyelt kérdés
Szóval most vettük nem rég... Annyit kérdeznék hogy ez jó?

2012. dec. 30. 12:33
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Esetleg egy-két kommentet arról is, hogy mennyire rosz, vagy mennyire jó, és arról is, hogy melyik a legjobb... Tehát milyet kéne venni :D
2012. dec. 30. 12:39
 2/14 anonim ***** válasza:

Ha egy régi géped van, amiben irtózatosan gyenge integrált GPU van, esetleg az sem, és kellett egy olcsó kártya, hogy legyen kép, akkor jó.


Minden másra ott a MasterCard... izé egyéb esetekben nem tesz hozzá annyit az integrált teljesítményéhez, hogy értelme legyen megvenni. HD videó hardveres gyorsítását az is tudja, játékra meg ez is kevés.

2012. dec. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mihez képest, multimédiára jó, nyilván játékhoz elég gyengécske, de nem is arra tervezték, persze a régebbi játékokat simán viszi és az újakkal is megbirkózik alacsony beállítással/felbontással egy két kivétellel.
2012. dec. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Aham... Én inkább játékokat akarok tolni (pl. APB Reloaded, Call of Duty, Assasin's Creed...)

Szóval a progikat viszi?

Azt megmondom, hogy nem volt angyon olcsó!

2012. dec. 30. 12:44
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem megy az APB Reloaded... Ez nekem nagy caslódás, de gondolom, hogy nem a Vidikártya a hibás hanem az 1 Gbyte RAM :(

Ezért is írtam ki a kérdést

2012. dec. 30. 12:46
 6/14 anonim ***** válasza:

Ez a kártya játékra NEM jó. Az ilyen Call of Duty-féle játékokat kompromisszumokkal elviszi. Az Assassin's Creed meg eszedbe se jusson. Ha meg még nagyon olcsó sem volt, akkor át is vertek vele. Ez egy 10 ezer forint alatti kártya.

[link]

2012. dec. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

LoooL

Pedig tolom az Assasin's Creed III -t :P

2012. dec. 30. 12:57
 8/14 A kérdező kommentje:

És egy Radeon HD6570 ?

1GB DDR3?


Egy kérdés: Mi az Up to 2.8GB HyperMemory Support 2GB Hyper Memory under Windows7 and Windows Vista with 4GB system memory.

Ez mi?

2012. dec. 30. 13:04
 9/14 anonim ***** válasza:

Az meglepő, mert valószínűleg a géped igencsak alulteljesíti a rendszerkövetelményeket:

[link]

A HyperMemory egy olyan szolgáltatás, amivel a videokártya a rendszermemóriából csíp le, ha kifogy a grafikus memóriából.


Ez ennél a kártyánál két szempontból is fölösleges. A rendszermemória borzasztó lassú, főleg ha így akarja elérni, és ez a kártya még 512MB memóriát sem használ ki.

2012. dec. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Azt tudom, én is meglepődtem, de a lényeg, hogy fut!


A Radeon 6550HD 1GB DDR3 az jobb? :D

2012. dec. 30. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!