Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Összepakolnátok nekem 250ezer-...

Összepakolnátok nekem 250ezer-ből egy jó gépet?

Figyelt kérdés

250ezer a plafon (viszont csak 240 , mert 10ezer a billentyű+egér ) . ODD nem kell !!

Lehet INTEL vagy AMD , nekem mind1.

Játékra, böngészésre, zene/film lejátszására használnám.

Meg hogy legyen egy gyors gépem.

Köszönöm szépen !


2013. jan. 4. 13:27
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
75%
Jól van, mondd csak a magadét. Építsünk sz*rból homokvárat-effektus.
2013. jan. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
85%

Kedves 28%-kos válaszoló(muszáj így fogalmaznom mert név nélkül "tevékenykedsz") azt azért megkérdezném, hogy milyen gyakorlati haszna van annak ha egy főként játékra használt gépben i7-es processzor van azon kívül hogy szerinted "ajánlott"?

Mellesleg egy jobban felszerelt alaplap meg igény kérdése, ha tegyük fel rá szeretné kötni a házi mozi erősítőre a pc-t optikai kimeneten, vagy a külső merevlemezét e-sata csatalakozón (és így tovább) mindjárt el is hasalt az ASRock B75M-DGS.

2013. jan. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 A kérdező kommentje:
De kérem, most feltettem egy kérdést, pakoljatok már össze 240ezerből egy komplett gépet játékra !
2013. jan. 4. 16:59
 34/61 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező:

Kaptál. Az #1 konfigon az én #2-béli módosításommal elgondolkoznék, ugyanúgy ahogy a mgoldgod #3-mas konfigján is. Válassz szimpátia szerint.

2013. jan. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
Van 4 konfig is, csak választanod kell...
2013. jan. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
(Nekem 2 is van, a 28%-ost nem mondom lehetőségnek.)
2013. jan. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
17%

Tisztelt zsolti1987 egyébként én sem értem, hogy milyen gyakorlati haszna lehet egy főként játékra használt gépben az e-sata csatalakozó és az optikai kimenet?

Mindegy válaszolok. Egyébként a legtöbb külső merevlemezt usb 2-re is rá lehet kötni. A házi mozi erősítőt az 5.1 CH HD Audio alaplapi hangkártya rá lehet kötni nem hinném, hogy gondot okozna az optikai kimenet hiány. Gondolom, ha ilyen nagyok az elvárásai a kérdezőnek akkor mindjárt az elején tudatta volna.

2013. jan. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
Ne haragudjatok nézzetek már magatokban, akár tízen is jöhettek egy épkézláb érvet nem tudtok felhozni. Az édeskevés, hogy egymást felpontozzátok, engem meg le.
2013. jan. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
81%

Értem, tehát azzal nem tisztelsz meg hogy válaszolsz a kérdésemre kedves Király Zoli(ha jól értesültem ez a felhasználóneved), egyébként az optikai csatlakozó és az e-sata csak példa volt, de sorolhatnám még.

Szóval még egyszer megkérdezem milyen gyakorlati haszna van annak ha egy főként játékra használt gépben i7-es processzor van?

2013. jan. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
13%

Tisztelt zsolti1987 a gyakorlati haszna az egy i7-3770-nek, hogy kb 3-4 évig nem kell cserélni, nem úgy mint egy videokártyát amit 1-2 év után már cserélnek a Gamerek.

És őszintén szólva egy videokártyát sokkal egyszerűbb cserélni mint egy procit.

Szóval már többször is említettem, de te nem figyeltél el voltál foglalva azzal, hogy tudjál piszkálni. Ez az alaplap nem olyan fapados mint amit te ajánlottál a múltkor, és én megszóltam. Az tényleg középvállalati felhasználásra való volt azért is szóltam. Ha vissza szeretnél vágni a múltkoriért, ez nagyon kevés.

2013. jan. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!