Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kocsit vegyek max...

Milyen kocsit vegyek max 250ezer forintér? Az átírást meg egyebet nem kell beleszámolni.

Figyelt kérdés
Az a lényeg, hogy legalább 70 lovas legyen, 4 ember elférjen benne és kényelmes is legyen azért, mert hosszabb távra kellene és a fogyasztása ne legyen több 8 liternél.
2012. nov. 12. 20:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon unalmas leszek, de swift. A tökéletes kocsit ennyi pénzért úgysem fogod megtalálni. De akár swift,akár nem, mindenképp át kell vizsgálni, hogy ne verjenek át.
2012. nov. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%

Tehát:


-250ezred van rá

-legalább 7 lovas legyen

-4ember kényelmesen elférjen benne

-8 alatt fogyasszon

/-meg gondolom nem akarod a vételár 3x-osoát szervizre költeni, és nem valami 2x szervizelt leütött rozsdakupac kell/


Ha ezeket akarod akkor rakj hozzá még 200-at, és vegyél egy normális F Astrát, vagy engedj az igényeidből és vegyél egy viszonylag rendben lévő 1.3-as Swiftet.

2012. nov. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Átvizsgálás az meglesz, de nem Swift. Volt "szerencsém" egyben hátul ülni és nem valami kényelmes. Amúgy is ennyi pénzért nem nagyon árulnak jó állapotú Swifteket. Én inkább a régebbi kocsikat nézegetem, mint Audi 80, Golf II, Daewo Racer, régi Ford orion...

Legjobban a Dízel Audi tetszene, de tartok tőle, hoy sok hibalehetőség van benne és nem kevés pénzt bele lehet ölni.

pl ez tetszene annak ellenére, hogy az 54 lóerővel nem lehet valami fürge: [link]

2012. nov. 12. 20:20
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez ugye pont nem 70lóerő, ezért írtam amit írtam. :)


Viszont a világból kimegy megfelelő törődés mellett, kicsit alulmotorizált de megbízható, és a 120-as utazót bírja.


De ennyiért van 90lovas benzines is, az is elvan 6-7között: [link]



Viszont ezeknek a fenntartása kb 2-3x annyi mint egy Swift, ezt kalkuláld bele. Tudom hogy rettenet hátul (meg elöl se egy Hilton), nem rábeszélni akarlak, csak jelzem hogy több lesz a költség.

2012. nov. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ha menet közben kicsit többet kell rákölteni, z már nem akkora gond, ha cserébe kényelmesen vezethetek és a család is kényelmesen ül benne, viszont egy korábbi kérdésemben azt írták, hogy ezek az Audik megesznek kár 10 litert is. Nekem is tetszik a 80-as Audi, ez volt amit legelőször kinéztem, csak a 10 liter miatt kezdtem el mást keresni.
2012. nov. 12. 20:38
 6/11 anonim ***** válasza:

Városban esetleg ehet annyit, de ha pályázol szépen esik a fogyasztása, gondolom erre céloztál a hosszú távval.


Az én E30 325i-m pályán lemegy 7.5-re, vegyesben 8-8.5öt, tisztán városban meg 9-10 között eszik. És ebben már 6henger van, 2500 köbcentivel , meg 170 lóval. Persze ha hülyegyerek üzemmódban vezetek benyeli a 15-öt is ,de ez nem jellemző mindennap, meg akkor már folyamatosan vigyorgok.


Szóval nem kell félni, nem fogja lezabálni a gatyád.

2012. nov. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

"Én inkább a régebbi kocsikat nézegetem, mint Audi 80, Golf II, Daewo Racer, régi Ford orion..."

Hát akkor, jó keresgélést.

2012. nov. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha 300-350 000ft-ot össze tudnál gyűjteni akkor Opel Astra (F széria) ha nem akkor Swift.
2012. nov. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egyébként most olvasom, hogy ajánlották az Audi 80-at. Az is nagyon jó, sőt fényévekkel jobb mint az astra vagy a swift. Viszont számolnod kell a magasabb szervizköltséggel.


Egyébként nekünk volt a családban 80-as dízel Audi. Volt benne minimum 500 000km de -15fokban is pöccre indult. :) Ismerősünk vette meg aki a mai napig használja teljes megelégedéssel.

Volt egy E osztályos Mercim azt meg a szomszéd vette meg.

2012. nov. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ilyen volt nekünk csak sötétzöld színben.

[link]

2012. nov. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!