Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopot szeretnék vásárolni....

Laptopot szeretnék vásárolni. Milyen típust vegyek?

Figyelt kérdés
Elsősorban játékra kéne, a legnagyobb játék szerintem a BF3 lenne, aztán World of Tanks, MW3, Cod 4-5 stb, amit játszanék vele. 175 ezer forintig mennék el maximum, esetleg 180-190-ig. Ilyen árkategóriából kérnék laptop ajánlásokat! :) Persze nem muszáj 175ezernek lennie, ha van olcsóbb, ami eltolja a BF3-at akkor az is jöhet, minél olcsóbb, annál jobb. Előre is köszi! :)

2013. jan. 3. 20:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Amúgy a GT 610M egy ritka gyenge videókártya, a 7670M középkategória, a 7730m meg felső-középkategória. A másik válaszolóra meg hülyeséget beszél, a HP-k sem rosszak, az Acer és az Asus kerülendő 260k alatt...
2013. jan. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
43%

Hát a legtöbb modellje tökéletes.

Tudnátok róla hogy hány hibás Dell, Asus laptopot fogtam már kezemben, a HP-ről ne is beszéljünk.

Attól függ melyik modellt választja.

2013. jan. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Az új Dell Inspironokkal nincs probléma, én speciel a 2. Dell laptopomat használom, és tökéletes. Az előzőnek sem volt sosem problémája. (33%-os hasznos válaszaránnyal nem hinném, hogy rád kéne hallgatni... Eléggé gyereknek tűnsz)
2013. jan. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nem hülyeség, a HP-t nem játékra találták ki, a kérdező meg arra szeretne.

Fujitsu, Samsung, Lenovo, IBM, Toshiba, Dell ezek mind jók.

Úgy hallottam hogy az IBM laptopok jól nyúzhatók.

2013. jan. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
IBM mint laptopgyártó, már nincs. Az IBM-ből lett a Lenovo.
2013. jan. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
43%

De vannak még ilyen laptopok.

Mondjuk a Lenovo amúgy sem rossz.

2013. jan. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Esetleg amin menne a BF3 és a többi:

Lenovo ThinkPad Edge E130

Van belőle 140-180 körül is.

2013. jan. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Huh, hirtelen sok válasz lett ettől a kis párbeszédtől. Egyenlőre elhalasztottam a vásárlást májusra, majd akkor a szülinapom alkalmából meglepem magam. :) Bízom benne, hogy addigra lejjebb mennek a közép/felsőkategóriás laptopok árai, vagy esetleg új készülékek kerülnek piacra. Amúgy nem megyek semmire a MO.-i Dell szervízzel, hiszen Észak-Magyarországon (Szlovákia/Felvidék) élek. Továbbá köszi a válaszokat! :)
2013. jan. 6. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!