Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopot szeretnék vásárolni....

Laptopot szeretnék vásárolni. Milyen típust vegyek?

Figyelt kérdés
Elsősorban játékra kéne, a legnagyobb játék szerintem a BF3 lenne, aztán World of Tanks, MW3, Cod 4-5 stb, amit játszanék vele. 175 ezer forintig mennék el maximum, esetleg 180-190-ig. Ilyen árkategóriából kérnék laptop ajánlásokat! :) Persze nem muszáj 175ezernek lennie, ha van olcsóbb, ami eltolja a BF3-at akkor az is jöhet, minél olcsóbb, annál jobb. Előre is köszi! :)

2013. jan. 3. 20:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Asrockban, vagy Acerben gondolkodj.
2013. jan. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Ezeket találtam. Melyiken futna el a BF3 ?


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2013. jan. 4. 11:38
 3/18 anonim ***** válasza:
26%

A HP-seket lődd ki maradt a két asus, az első asusnak még a nevében is benne van hogy gamer.

Bár kicsit többért jobbat is vehetsz.

2013. jan. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
miért lőjem ki a HP-kat?
2013. jan. 4. 19:15
 5/18 anonim ***** válasza:

[link]


Ez egy nagyon jó gép, nekem 7520-asom van, ami ennek az erősebb változata. A 7670M egy elég erős videóártya, játékra is nagyon jó, szinte minden mai játékot visz High-on.


A laptopszalont ajánlom mint boltot, nagyon korrektek, és értenek hozzá.


Ha esetleg 195-ig elmennél, akkor a 7520-at ajánlanám, ami nekem is van, de nekem i7-es procival, ennek viszont erősebb a videókártyája. Minőségben nagyon jó, alumínium borítása van. A legtöbb 2012-es játék elmegy Very High/High grafikán, 25 fölötti FPS-sel.


[link]

2013. jan. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, itt vannak videók a két videókártyáról, válogass:

7730M

http://www.youtube.com/results?search_query=battlefield+3+77..


7670M

http://www.youtube.com/results?search_query=battlefield+3+76..

2013. jan. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Jah, és az Asus X55VD messze nem gamer laptop, elég sok róluk a panasz, elég sz*r minőségűek. A Dell-nek van Magyarországi szervize, és van 3 év garancia.
2013. jan. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
43%

Az Asus és a HP nem a minőségről híres, a HP-t azért lődd ki mert hiába ilyen meg olyan, egy irodai vacak, annyira melegszik hogy csak arra tudod használni hogy ráülj(télen nagyon jó ülésfűtésnek).

Legjobb lenne Acer, Toshiba, Samsung, Fujitsu, IBM, Lenovo, legutoljára menne az Asus, Dell, HP.


Néha napján azt mondják a mac a legjobb, de senkinek ne hidd el, egy az hogy drága is, meg az erős laptopjukat csak a gyenge mac os tudja kezelni.

Itt derül ki hogy egy nagy ........(Sípoló hang)

2013. jan. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Azért az Acer nem lenne a legjobb... A Dell sokkal jobb gyártó az Acernél, jobb gépeket gyárt. Nem egy történetet hallottam alaplaphibás stb. Acerről...
2013. jan. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Itt egy jó kis szaftos történet: :)

[link]

2013. jan. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!