Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik jobb videokártya? AMD...

ProVIPweiler kérdése:

Melyik jobb videokártya? AMD VS Nvidia?

Figyelt kérdés

2013. jan. 3. 09:50
1 2 3
 21/25 Tuttu válasza:

Szerintem itt tényként leírják! Dönts!

[link]

2014. dec. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
És ebből mit kéne leszűrnünk? Azonkívül,hogy elméleti szinten a GCN jóval okosabb, mint a Kepler és maxwell, és majd egyszer talán a DX12-vel ez szerepet is fog kapni.
2014. dec. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
Én mindenképpen nvidiát vennék ! Sokkal jobb játékra !
2016. márc. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Tuttu válasza:

Ebből azt szűrd le, hogy még jóval a DX12 előtt az AMD olyan kártyát alkotott ami a (most már) megjelenő API-t tier3 szinten támogat! Sokkal modernebb ami nem jött ki eddig! A DX12 jobban kihasználja a gépet, Tehát egy játékban nagyobb teljesítményt veszel észre DX12 alatt mint DXD11 alatt. Ehhez elég egy 7970 is akár! Ami nem mai kártya! Akkor nv szóba sem jöhet :/

A most megjelent RX480 lesz az Én választásom! Nagyon modern kártya jó áron, de még pár hetet várni kell míg jobban lemegy az ára...

forint/teljesítmény-be az AMD jobb sokkal!

2016. júl. 5. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
0%
Én még annyit fűznek hozzá hogy volt 1 NVidia videokártyám ami kb 3 hónap után megadta magát. Nem tudni mi baja lett. Utána AMD lett a gépbe de az még azóta is gond nélkül megy.
2016. okt. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!