Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik jobb videokártya? AMD...

ProVIPweiler kérdése:

Melyik jobb videokártya? AMD VS Nvidia?

Figyelt kérdés

2013. jan. 3. 09:50
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Ó jajj...
2014. jan. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
18%

A válasz: Nvidia soha semmi gondom nem volt vele,

vele szemben

Az Ati 6750 -es kártya olyan szépen elszállt a ramja mint a 21.


mínusz ~30000 Huf bánta...

2014. márc. 28. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
60%
Tömeg gyártás. Hallottál már róla? :) Van egy olyan csúnya dolga, hogy van hiba benne és bármelyik cégnél. Amúgy is megnyugtatlak a vram bajt a vram gyártónak ródd fel mert arról, h ogy milyen volt a kártyán közel se az AMD döntött már.
2014. márc. 28. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
21%

És te hallottál már QTM-ről...meg MEO-ról akinek az lenne a feladata hogy a kibebaxot kártyát darabszámra és sorszámra külön ellenőrizze le minden egyes legyártott darabot...mert amígy úgy megy a meozás hogy lemegy 50 db és megnéznek 1-et...addig biztos lesz jó sok hibás is..


Ha pedig arra nincs pofája az AMD-nek hogy minden kártyát ellenőrizzen, akkor ne kérjen érte pofátlanul magas árakat...


az lenne a legjobb, ha AMD szépen átballagna a konzolpiacra és elmenne örökre a PC közeléből...legalább akkor hagynák az nVidiát dolgozni.


csak írj be bármilyen AMD kártya számot és tedd hozzá ezt baj volt vele...80%-ban több találatot találsz mint az Nvidia hibákra.

2014. ápr. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
45%
Ezt a hatalmas nagy csőlátású baromságokkal teli fanságot jobb lenne abbahagynod. Vagy azt hiszed van az a hülye aki komolyan veszi?
2014. ápr. 10. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
68%
Hinnye a fene mindönit neki. Az AMD kér pofátlanul magas árakat és nem az nVidia. Ma is tanultam valami szépet.
2014. ápr. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Csőlátásról akkor beszélünk ha légből kapottan szidunk valamit és/vagy nem vagyunk hajlandóak a kis kedvenc vállalatunk nem a legjobb(vagyis ez vagy te). Én meg az alaptalan hülyeségektől próbáltam volna megvédeni a másik vállaltot, de a végére felfogóképességed és "tájékozottságodat" látva rájöttem felesleges.
2014. ápr. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
83%
"AMD a drágább" ez ütött is....! Még mindig az AMD gyártja a jobb kártyákat. (olcsóbban)
2014. júl. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
48%
Mindenképp csak AMD-t vennék, ha játékra kell... Persze, ez csak az én véleményem. Nekem egy HD6450 1GB videókártyám van, Far Cry 3 Maxon elfut 4GB rammal, pedig a gépigény.hu azt modta ,hogy alacsony(1080p)...
2014. aug. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Na megjött az ügyeletes HTPC kártya ami többet tud mint mások HD6850-es kártyája
2014. aug. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!