Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok segíteni laptop...

Tudnátok segíteni laptop vásárlásban?

Figyelt kérdés

Technikai kütyük vásárlásakor egy idő után mindig megzakkanok... mert direkt úgy vannak összerakva, hogy valami csak ne legyen tökéletes és akkor mennek feljebb az árak és ááá... na értitek ugye? :) Szóval nem tudom milyen paraméterekből lehet alább adni és miből nem szabad...


A lényeg, hogy egy olyan laptopot szeretnék, amit hurcimbálnék magammal, nem asztalon állna egész nap. De nem is használnám folyamatosan, csak napi 4-5 órára... viszont azt bírnia kéne aksival. Főleg netezésre meg hasonlóra használnám, de nem ártana, ha elfutna rajta mondjuk a CIV 5 és hasonló kaliberű játékok.


Mindezt maximum egy 150ezer forintig.


Ezt néztem ki magamnak: Toshiba C855:

CPU, Memory and Operating System:

•Intel Core i3 dual core i3-2328M processor.

•2.2GHz processor speed.

•6GB DDR3 RAM memory.

•500GB SATA hard drive.

•Microsoft Windows 8.


Display features:

•15.6 inch display.

•Resolution 1336 x 768 pixels.


Graphics:

•Intel HD Graphics 3000.


Vélemény?



2013. jan. 2. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:

HD 4000 jobb lenne ha játszani is akarsz vele. (mint írtad).


Tessék:


(remélem az oprendszer nem hátrány hogy nincs.)


[link]


[link]

2013. jan. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


i5-ös proci

Dedikált videokártya NVIDIA GeForce GT 540M viszonylag korrekt, BF3-at szépen viszi ;)

131k-t pedig simán megér


Én ezt fogom megvenni..

2013. jan. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez szép és jó, csak már kifutott! Kattints rá az üzletre!


A laptopok általában 2-3 hónapig futnak. Gondolom végkiárusítás (selejtezés/takarítás/kiürítés) volt, és ezért ment le így az ára. De már elfogyott és nem is rendelhető.

2013. jan. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!