Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért szaggatnak a játékok a...

Miért szaggatnak a játékok a gépen?

Figyelt kérdés
De nem csak azok hanem a youtube is..ha görgetem le vagy fel az oldalt. Eddig nem volt vele gond. De egész nyártól kezdve állt kitisztítottam minden így is.. a proci hűtőt kicsit megpiszkáltam azóta ilyen. Hőmérsékletek normálisak.

2012. dec. 28. 15:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ha nincs feltelepitve akkor is menni fog a gép, csak viszont akadozni fog a net meg minden ha nincs feltéve
2012. dec. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
oh értem akkor ezzel próbálkozom.. Köszönöm hogy időt szakított rám!
2012. dec. 30. 13:09
 13/19 A kérdező kommentje:
Feltelepítettem kicsit jobb lett de még nem az igazi.
2012. dec. 30. 16:06
 14/19 anonim ***** válasza:

Megpiszkálás alatt értsétek azt hogy ami tartotta 4 DB műanyag fogantyú azokat elfordítottam kattanásik most meg nem szorulnak meg hanem tovább forognak.


ITT a HIBA !!!

2013. jan. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anti paladin ***** válasza:

A hűtés a baj. 70-75 fokon a cerkák - legalábbis a szóba jöhető típusok - elkezdenek lehalni. Ahogy eléri a túlmelegedési hőmérsékletet, a proci automatikusan elkezdi visszavenni a teljesítményét és belassul.


Cseréld ki a bordát tartó keretet. Vaterán általában lehet kapni ilyesmit.

2013. jan. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
vegyél új hűtőt valami kezdő cooler mastert ami megy a laphoz és úgy tuti lehül az a fránya proci
2013. jan. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Hmm értem ezért van akkor a szaggatás így már érthető. Gép belseljében észrevehető különbség nincs az akkori és a mostani müködésben csak ha bekapcsolom..de hangbeli különbség sincs, csak az a fránya szaggatás. Köszönöm mindenkinek!.
2013. jan. 7. 23:09
 18/19 medhawk ***** válasza:
nekem is ez volt de énnekem ram miatt laggolt az egész gép most már vettem bele plus ramot és így jó.de ha nem akarsz bele ramot venni akkor töröld az olyanokat amik a ramot lassítják vagy csak ne indídsd el őket vagy vedd ki őket az indítópultból de a ctrl alt delete és ott a folyamatokból amik nem kellenek bezárod az is jó remélem tudtam segíteni
2013. jan. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
köszönöm az utolsónak megnézem hátha úgy jobb lesz.
2013. jan. 20. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!