Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért szaggatnak a játékok a...

Miért szaggatnak a játékok a gépen?

Figyelt kérdés
De nem csak azok hanem a youtube is..ha görgetem le vagy fel az oldalt. Eddig nem volt vele gond. De egész nyártól kezdve állt kitisztítottam minden így is.. a proci hűtőt kicsit megpiszkáltam azóta ilyen. Hőmérsékletek normálisak.

2012. dec. 28. 15:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ennél több információ ki se fért volna a kérdésbe... Ha talán leírnád milyen gép, milyen játék, milyen felbontás-beállítás, milyen hőmérséklet, akkor nagyon szívesen segítünk. Bár a "megpiszkáltam a procihűtőt azóta ilyen" szöveg általában arra utal, hogy elrontottál valamit.
2012. dec. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Milyen géped van?Neted?Milyen hőmérsékleteket kapsz terhelés nélkül,terhelve?
2012. dec. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

"a proci hűtőt kicsit megpiszkáltam"

ez a mondat nagyon gyanús:D

2012. dec. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Komplikato ***** válasza:

"De egész nyártól kezdve állt ..."

Nahát, nem közben jött ki a Flash Player 11.3, 11.4 és 11.5? Esetleg 11.5-re kéne frissíteni, pláne mert a YouTube oldalon azóta volt vagy 4-5x átalakítás is.


A játékokat nem tudom. Lehet töredezett nagyon a HDD? Vagy lefáradt a rendszered, ezt csak szűz újratelepítéssel oldható meg. lehet csak frissíteni kéne a drivereket?

2012. dec. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Hol is kezdjem először mondom a hőmérsékletet: system 32 C, CPU 50-61 C, AUX 47 C, (terhelve a CPU felmegy 70 re is akár) Gépet mivel kaptam még nem nagyon sikerült átkutatni de írom.: Intel Caleron 2.8 Ghz,512 mb ram(erről csak ennyit tudok), ASUS AH3450 vidikártya, 350 W táp,


Hogy melyik játék szaggat? Mindegyik:) 1024x768 felbontáson nyomom.

Megpiszkálás alatt értsétek azt hogy ami tartotta 4 DB műanyag fogantyú azokat elfordítottam kattanásik most meg nem szorulnak meg hanem tovább forognak. de a hűtő nem mozdul. Amúgy Intel hűtő : [link] (nem ilyen csak a kapcsok miatt mutatom hogy azokat fordítottam el)


Nah meg a hiba amit nem említettem hogy már 2x élesztettem újra. szó szerint, nem sípolt 1x a bios és nem hozott be semmit megpiszkálgattam akkor jó lett ezt 2x csinálta meg azóta oké de ezzel a hibával játszom most is.


Remélem mindent elmondtam ha mégse csak írjátok le..Előre is köszönöm!

2012. dec. 28. 16:05
 6/19 A kérdező kommentje:
Kiegészítésként még annyi hogy.. Néztem a C meghajtót most mentesítettem(ezen van az o.p rendszer) a többit még nem.. Frissitéseket pedig még valóban nem csináltam meg. Ez lesz a következő köszi.
2012. dec. 28. 16:07
 7/19 anonim ***** válasza:
A játékok persze hogy szaggatnak akkora felbontáson mivel nagyon gyenge gépről van szó... [link] töltsd le a drivert és telepitsd fel..valószinű hogy nincs feltelepitve mivel akkor szokott ilyen előfordulni
2012. dec. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Eddig érdekes módon vitte őket! :)
2012. dec. 30. 11:08
 9/19 anonim ***** válasza:
Videókártya driver felvan telepitve?
2012. dec. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Én nem értek hozzá de ha fel lenne telepítve akkor menne? valószínűleg igen. De felrakhatom még1x.
2012. dec. 30. 12:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!