Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » PCX vagy Ipon? Honnan rendelje...

PCX vagy Ipon? Honnan rendeljek inkább?

Figyelt kérdés
2012. dec. 28. 10:40
 1/4 lindmayer ***** válasza:
ahonnét az adott termék olcsóbb
2012. dec. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a pcx et ajánlom mivel onnan rendeltem gépösszerakásba gépet, szállitás/csomagolás rendben, minden tökéletes volt:) Ajánlom!
2012. dec. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
iPon is legalább annyira megbízható. Szimpátia kérdése. Nekem az iPon oldala jobban felépítettnek tűnik.
2012. dec. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
PCX eléggé fent tartja az árait egyes termékeknél,pl.:egy h100-as vízhűtés HardverKER oldalon ami ugyan olyan megbízható mint a pcx/ipon ott 30k-ba kerül még pcx-en 39k iponon ott is ilyen 30k.Jó-jó ez csak 1 termék de akkor is kicsit meglepődtem vagyott a g27 kormány is 78k pcx-en hardverKER-be "csak" 67k.Így ha fontos hogy árban és minőségben is a legjobbat kapd Ipon vagy HardverKer-be keresgélj.
2012. dec. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!