Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Innen rendeljek vagy inkább ne?

Innen rendeljek vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

[link]

arra lennék kíváncsi ,hogy ti erről az oldalról rendelnétek-e cipőt :DD


2011. febr. 21. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:

szerintem ne...:\\

8000 Ft a cipő...nem biztos hogy eredeti...de ha már converse cipőt akarsz akkor +3000 ft és megvan az eredeti oldalról a cipő... max +1 hónappal később veszed meg és félre teszed a pénzed...ha egyszerre sok lenne a 10 ezer...

2011. febr. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ:)

betudnád linkelni az oldalt?:D

2011. febr. 21. 17:34
 3/10 anonim ***** válasza:
ne rendelj innen!! nézd meg a táskákat. józsefvárosin látni ilyeneket.. a cipőt meg megveszi az illető ebayről, ahol 4-5 ezer forint, és eladja drágábban. ez nem biztos hogy hamisítvány, mert én rendeltem már onnan, és ugyanolyan volt a boltban vásárolttal. talpán, sarkán, mindenhol rajta volt a márka. tehát inkább rendelj onnan. jut eszembe van egy 39es lila conversem, nem kell?:D
2011. febr. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

hát sajnos 37es lábam van:( :D

de azért köszi a választ és az ajánlatot :D

2011. febr. 21. 17:55
 5/10 anonim ***** válasza:

most nem mindegy hogy eredeti-e? ki nézi azt? nincs különbség. az árban annál inkább.


ebay-en 1800 ft, ingyen kihozzák külföldről. semmi baja, olyan mint az eredeti. vagy az is... csak épp kint olcsó. de nagyon jó. valószínűleg az általad linkelt oldalon is azokat árulják amit ebayen vettek 1800-ért.

2011. febr. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ahogy itt néztem ebayen a conversek mint 10ezer körül vannak:O
2011. febr. 21. 18:03
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
2011. febr. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönömszépen*-*
2011. febr. 21. 18:28
 9/10 anonim ***** válasza:

első válaszoló vagyok...:)

[link] itt az oldal...:)

már rendeltem innen cipőt...teljesen meg voltam vele elégedve...látszott rajta hogy eredeti...a méret tökéletes volt...(első converse cipőmet innen rendeltem) annyi hogy bementem office shoesba megnézni hogy mekkora cipőt kell vennem belőle...mert 39-40es a lábam..és converseből pedig 37,5 kell vagy 38...:)

volt mikor vateráról rendeltem használtat...az is tökéletes volt... alig látszott rajta hogy használt nem volt megkopva sem...viszont amit harmadjára rendeltem vateráról az vadonat új volt (elvileg) és látszott rajta hogy nem eredeti a minta...hamar kilyukadt a talpa...és megkopott a talpa...(míg az első eredeti cipőnek semmi baja nem volt és az többet volt használva)

2011. febr. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi még 1x:DD
2011. febr. 21. 18:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!