Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hamarosan dobhatom a kukába...

Hamarosan dobhatom a kukába azt a gépet, amit még meg se kaptam?

Figyelt kérdés

A lényeg az,hogy rendeltem egy gépet,ajánlások alapján.

Most csak a főbb komponenseket linkelném be,ha nem baj:

Alaplap: [link]

Processzor: [link]

Videókártya: [link]


Tápegység: [link]


Túl nagy tápegységet választottam nem? Ez most túl fogja pörgetni a procit és a videókártyát? Akkor meg szépen el fog szállni mind a kettő. Mit tehetnék? Már nem mondhatom vissza. Vagy várjak még 1-2 hónapot gyüjtögetéssel és vegyek egy alacsonyabb tápot,a gépet meg hadjam ott magába?



2012. dec. 23. 20:29
1 2
 11/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

nem kell aggódnod miatta de ténleg ezekhez a hardverekhez már illet volna egy egyel magasabb kategóriás táp pl. ha Chieftec nél maradsz akkor CTG széria

de hát most már mindegy

vagyis: +1 eddigiekre:D

2012. dec. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az összes eddigi kommentelő és a kérdező figyelmébe "névleges teljesítmény" "effektív értékek" és"hatásos teljesítmény" ezeknek olvassatok utána. Itt arról van szó, hogy valójában nem is ekkora a teljesítménye, persze igaz, hogy a maximális teljesítményt jelentené elvileg az a Watt érték ami rá van írva. Az alkatrészek számára a feszültség értékek precíz beállítása a fontos. (erre a táp tervezője ügyelt, és egyébként ez egy szabvány is) Áramot annyit vesznek fel, amennyire pillanatnyilag szükségük van. Túl sokat nem kaphatnak, mivel a fogyasztó maga a szabályzója ennek a folyamatnak. Inkább attól félhetünk, hogy túl keveset kapnak. A tápegység egy feszültséggenerátor, nem áramgenerátor ( másképp megfogalmazva ).
2012. dec. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!