Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Még működő, de nagy valószínűs...

Még működő, de nagy valószínűséggel, hamarosan tönkremenő winchester ki fognak nekem cserélni garanciálisan az iPon-nál?

Figyelt kérdés
Eleinte 20 percenként megállt a kép 2-3 mp-re, felpörgött a vinyó, majd kattant egyet. Most már 4-5 percenként csinálja. IPontól rendeltem 2 éve, még garis, csak nem tudom, hogy így vissza tudom-e küldeni nekik, hogy még működik. Nem mindegy mert nem pesti vagyok és garanciafutár szolgáltatást venném igénybe, amit meg kell térítenem, ha vaklárma volt a hiba.

2012. nov. 17. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kicserélik. Nekem kapásból rossz állapotban volt egy WD Black 500-as, ami időnként megfagyott és a HD sentinel is írt rá 10 hibás meg 230 gyenge szektort. Visszavittem és 1-2 héten belül mehettem az újért. Ha furcsa dolgokat művel és ez látszik a Smart-ban is (ezt elemzi pl a HD sentinel is), akkor nagy eséllyel cserélik (ha nincs rajta külsérelmi nyom).
2012. nov. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kicserélik,de a legegyszerűbb, ha írsz a garancia e-mail címükre( rma@iPon.hu ), elvileg 1 órán belül válaszolnak nyitvatartási időben:)
2012. nov. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A HD Sentinel SMART szerint hibátlan és az értékek is magasabbak, mint a küszöb minden sorban. Csak vannak ezek a furcsa felpörgései kattanással.
2012. nov. 17. 15:28
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem lehetséges, hogy vmi energiaellátással kapxsolatos dolog lehet ez? Mondjuk hogy kikapcsol, ha nincs használva és amikor újra használni akarom, akkor pörög fel. Laikusként jutott eszembe, lehet hülyeség
2012. nov. 26. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!