Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy Intel i5 processzor mellé...

Egy Intel i5 processzor mellé kell videóártya?

Figyelt kérdés
Vagyis ha egy gépet egy alaplapból, hdd-ből, RAM-ból és egy intel core i5 processzorból állítok össze, akkor a processzor integrált videókártya elég lenne? Másik kérdés, ami jön az előzőből: egy ilyen konfiguráció vinné közepes grafikán, vagy akár magas grafikán is a starcraft 2-t? Vagy mire lenne elég?

2012. dec. 23. 15:12
1 2 3
 21/28 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ipon on nem sikerül olcsóbban egyszerüen most nicsn enek olcsóbb hardverek


A55 alaplapnak nem látnám értelmét


se anak hogy valami olcsó ramot tegyen APU melé amihez 1866 os is ""minimumnak számit""...


táp nincsen 9-10ezres hexa 400 nincs se APN


legalábbis gépöszerakó nem irja de szerntem amugy sincsen webshopban sem


gépház ha mini mint amit kérdezö szeretne az akár még drágább is


és igazán 11ezrestöl türhetö minöségü olcsóbb nem igen van


szóval ""ez van""


de azért pcx et megnézem még szeritnem

2012. dec. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Nekem is feltűnt, hogy sok minden nincs most iPon gépösszerakón valamiért, holott meg ha rákeresel pl. a Hexa 400-ra kiadja. ( [link]
2012. dec. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

AMD A10 5800K processzor3 év év gar.


1 db 31,137 Ft


Asrock FM2A55M-DGS alaplap2 év év gar.


1 db 14,546 Ft


FSP HEXA 400W tápegység2 év év gar.


1 db 9,588 Ft


Hitachi 500GB 16MB SATA2 merevlemez


1 db 14,062 Ft


Kingmax 2x2GB DDR3 1600MHz memória3 év év gar.


1 db 5,546 Ft


Samsung SH-224BB/BEBE fekete OEM DVD író2 év év gar.


1 db 4,026 Ft


Thermaltake VM55021N2E V2 Black Edition számítógép ház3 év év gar.


1 db 6,920 Ft


Komplett gép

Akciós gépösszeszerelés


1 db 2,990 Ft


Összesen: 88,815 Ft


pcx.hu


+1 háztól házig garancia is valamenyi 1ezeres kb. na meg szállitás (jó az ipon on is plusz


de ebbe A8 proci jobban ilene amugy is itt mindkét A10 es proci drágább kicsit mint ipon on:P


[link]


[link]


igy mrá ténleg kölcséghatékony változat lenne viszont mint láthatod 20-25ezerel oclsóbb kb.? és megérné ennyit lejebb adni a minöségböl?

2012. dec. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


akkor kosába téve veheted ezzel is de 5ezret sporltál vele csak és hát hogy megéi e a sprolást azt nemtudom...

:P


(márcsak azért is mert i5 k röl volt szó elsönek...)

2012. dec. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Na, egész jól hangzik, amiket összeraktatok, főleg Kontár, akkor így életképesnek látszik egy videókártya nélkül is és azt mondjátok, hogy sc2 akár magas grafikai beállításokkal is menne. A költséghatékonyság ne megy utolsó szempont, de az áramot se zabálja. Notebookban azért nem gondolkodok, mert nem lenne annyira üzembiztos, int egy PC. De mondjuk ha belegyömöszölném egy kisebb és elegánsabb mii pc házba, akkor az hogy nézne ki árban? Iletve ha az említett AMD-s proci köré építünk, milyen hardverek kelenének hozzá? Itt leginkább a házra és az alaplapra gondolok, amit ajánlanátok, de egy listát is nyugodtan elengedhettek árral együtt, hogy ti hogy gondolnátok el egy ilyen mini, energiahatékony kis erőművet, ami tudja az előbb említett dolgokat és mondjuk nem is szállunk el az árral :-)
2012. dec. 23. 21:13
 26/28 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

irtam A10 es konfigot ipon ról ha visszáb nézed

106ezer vagy mennyi összesen az


ITX alaplap kb. 23ezerért van


ITX gépház nemtudom általában táppal együt vanak azok mivel egész más alakú táp való beléjük sokszor


én nem irok ITX et mert nem tartom jó ötletnek ITX mini házak azért vanak aki nem játszik hanem multimediázik max csak és abba nem A10 es proci kell elég egy kisebb is


irj ki uj kérdést hogy irjanak egy FM2 es ITX konfigot és hogy mekkora kereted van


de eddigi iylen kérdéseket mikor látam sose volt normális válasz szerintem...


meg mindenki más is lebeszélni szokta öket ezekröl

én nem alaptalanul akarlak lebeszélni...


te döntésed mit teszel mindjárt beirom a választ ahol irtam A10 es váéltozatot ipon ról


ha nicsn 80 ezered sem rá akkor szerintem tárgytalan a gépvétel gyüjtöges még mert 80 alat már extra alsóhangú lesza gép:D

2012. dec. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


42cm x 17,5cm x 36,8cm


ezek a ház méretei szerintem nem oylan nagy söt...


#15 ös válaszban irtam


szerintem ez tökéletes és szerintem még költség hatéony is mint irtam én többet is szánák még rá és az is csak "közepes" lenne vagyis még lehetne egy drága változat is:P

2012. dec. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket, válaszokat, az eredeti kérdésemre megkaptam a választ, illetve kicsit tovább is mentünk és megtárgyaltuk egy ilyen gép összerakásának költségeit. Köszönöm!
2012. dec. 25. 00:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!