Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy tudom beállítani a wifit?

Kovacs.yes kérdése:

Hogy tudom beállítani a wifit?

Figyelt kérdés

Van egy laptopom és be szeretném állítani hogy vezeték nélkül működjön a net, de nincs semmilyen leírásom sajonos.


Van ugye a modemem, szereztem egy TP-LINK TL-WR340GD wifi routert és ugye van a laptopom. Hogyan tudom beállítani hogy működjön a wifi és tudjak bárhol netezni a házban? Ja és úgy szeretném hogy jelszót is tudjak rá rakni ne hogy tudják lopni a netemet. Nagyon fontos lenne, köszönöm!


2012. dec. 3. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Van hozzá egy cd, abban van egy varázsló ami lépésröl lépésre végigvezet mindenen.
2012. dec. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs hozzá cd-m.
2012. dec. 3. 22:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor letöltöd a drivercsomagot. A driver biztosan kell, utána böngészőfelületen (192.168.1.1 admin/admin) eléred a routert, ott is találsz varázslószerüséget quick setup néven.
2012. dec. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Meg is csináltam és fel is sikerült is viszont ha kihúzom a laptopból az internet kábelt és rámegyek hogy wifi keresése nem talál semmit..
2012. dec. 3. 22:35
 5/7 A kérdező kommentje:
De a telefon meg látja és fel is tudok rá csatlakozni csak nincs rajta jelszó. A laptop mért nem látja?
2012. dec. 3. 22:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Úgy telepitsd az egész cumot ahogy szeretnéd hogy müködjön, mindent végig fog kérdezni. Engedélyezi a wirelest? Igen. Látok egy wifi eszközt, engedélyezi a csatlakozást? Igen Akarja védeni jelszóval az elérést? Igen. Kb igy megy a dolog.


Kösd be jól a kábeleket - wifishez eszközhöz ugye nem kell - inditsd ujra a gépet, a laptopot és a routert is és quick setup.

2012. dec. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem voltak ilyen opciók túl egyszedrű lett volna, de beállítottam mindent magamtól. Azért köszönöm...
2012. dec. 3. 23:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!