Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem tudom beállítani a...

Miért nem tudom beállítani a wifit?

Figyelt kérdés
Linksys WRT54GH típusú routerem van itthon. Régebben ment a wifi, beállítás nélkül aztán egy jó ideje nem megy. Megpróbáltam beállítani, beírtam az IP címet, be is jött az oldal. Az Internet Connection Type-ot kipróbáltam Automatic Configurationnak is meg PPoE-nek is (házban lakok ha számít és a közelben nincs senkinek routerje). Az administrationnál beírtam a router passwordot is. A laptopom csatlakozik a routerhez, a jelerősség kiváló, viszont a router még mindig nem csatlakozik az internethez. A kábeleket jól dugtam be, ellenőriztem. El tudná nekem valaki magyarázni mi a probléma és milyen tipusú Internet Connection-t, valami WEP-et, vagy VPA Personal-t kell-e használjak?

2012. okt. 28. 09:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyomj egy resetet az egészre, hogy minden default legyen, állítsd be a fontosabb cuccokat (ilyeneket hogy jelszó még ne), és próbáld meg úgy, utána jöhetnek az extrák.
2012. okt. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!