Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop vásárlás Amerikából?

Laptop vásárlás Amerikából?

Figyelt kérdés
Laptopot szeretnék vásárolni nézegettem laptopokat 250 környékén közben tesóm (Amerikába él ő hozná a laptopot) ajánlott egy laptopot 1099 dollárért kb 240k lenne, megnéztem itthon 355k ft az a laptop.(erről lenne szó [link] itt van az 1099 dolláros változat [link] nekem elég korrektnek tűnik i7, gt 650 vga, 8gb 1600as ram, 1tb hdd 32gb ssd, full hd 17.3 colos led kijelző szóval nekem teljesen megfelelő lenne. Angollal is kivagyok békülve szóval az se zavarna meg nem hiszem hogy sokáig tartana rárakni egy magyar windos7-et, magyar billentyűzethez se ragaszkodom ha 110k ft-ba kerül... Szerintetek okozna valami bonyodalmat ha azt venném?
2012. nov. 29. 13:30
 1/5 eNerdzsy ***** válasza:

Az eltérő billentyűzeten kívül semmi eltérés nincs a kettő között.

Itthon több adót raknak rá, ezért a nagy árkülönbség.

2012. nov. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát, tény hogy sokkal olcsóbban be lehet szerezni kintről.


Bonyodalom sztem a garanciáztatással lehet, egyik haveromnak volt így, hogy külföldről vették és tönkrement, aztán elég rossz volt neki utánajárni....de nemtom, lehet csak nem tudta hogy mit kell ilyen esetben tenni, sztem ennek nézz utána, hogy a garanciát hogy-smint vállalják.

2012. nov. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Pj0tr ***** válasza:
Konkrétan sajnos adócsalás. És kérdés, hogy a vámon megfogják-e a dolgot, illetve mennyire tolerálják.
2012. nov. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ez az adócsalás nem hangzik valami jól... hát ha most jön haza tesóm és úgy hozza mint ha az övé lenne akkor is lehet probléma belőle?
2012. nov. 29. 20:38
 5/5 Pj0tr ***** válasza:

Szerintem ha így hozza be akkor el kell majd vámolnia, mivel eu-n kívülről jön.

Persze trükközni lehet és valószínűleg nem kopognak, de nem véletlenül nem ment még csődbe az összes bolt az orszàgban. Miért vásárolna magyarországon bárki ha tényleg 25-30% al olcsóbban is meg lehetne venni legálisan?

2012. dec. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!