Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik laptopot vegyem meg...

Melyik laptopot vegyem meg 115 ezerből: Lenovo IdeaPad VS. Acer Aspire VS. Packard Bell EasyNote?

Figyelt kérdés

Főbb szempontok: grafika (gyengébb játékok, grafikai programok, HD-filmnézés), üzemidő, megbízhatóság (ne melegedjen).


Lenovo IdeaPad G580 59-340206

[link]


Acer Aspire E1-571G-32324G75Mnks

[link]


Packard Bell F5211-HC-459HG NX.C0ZES.015

[link]


Egyéb javaslat?



#laptop-vásárlás
2012. nov. 26. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Én a Lenovot jobbnak találom !
2012. nov. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de hisz aksiban, prociban, vga-ban a Packard Bell jobb, az Acer-ről nem is beszélve. tehát a márkában lehet valami, a Lenovo megbízhatóbb?
2012. nov. 26. 23:22
 3/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Mobilon nem jöt be ugy leirás PB nek mint Lenovo nak

egy másik oldalon megnéztem ott nem irtak vga t vagyis csak integrált intel HD t

Lenovo ténleg nemtudom mért lene jó

persze mint márka nem rossz de ilyen árkategóriában egyik márkától sem kel csodákat várni

.

Acer ben szép az i3 Sandy meg GT620

jó vételnek tünik ha 115ezer kb.

de Ukrajnában élsz? vagy onan rendelnéd csak?

menyi garancia van rá? és garanciáztatás megoldható?

ha 2év es Acer már akor jó de még ha 1éves garis acer közé tartozik akor anyira nem.

.

ha PB ben vam vga akor ird le milyen vagy linkeld be ugy mint lenovo t ott nemtudom mért látam a leirását...

2012. nov. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Acer. i3-al zúzol mindent úthengerkém.
2012. nov. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

PB ben is GT620 van látam hát akkor Acer az elsö telejsitményben aztán PB aztán Lenovo


mivel PB Acer gyártója igy léynegében ezeközt a márka nem dönt igazán Lenovo t meg azért szeretik mert "IBM volt az öse"

2012. nov. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

igen, Ukrajnában, de az Acerre csak 1 év garanciát adnak :(

ebben az árkategóriában melyik gyártó számít jobbnak?

és a Samsung NP300E5X-T01HU?

[link]


köszönöm az eddigi válaszokat! :)

2012. nov. 29. 08:51
 7/9 A kérdező kommentje:
115ezerért ilyen Acert Magyarországon nem találtam, pedig, ha ott veszek laptopot visszatérül az ÁFA, és ha azt nézzük, 90 ezerért nem is rossz vétel akár a Samsung, akár a Lenovo; de akkor inkább melyik? Samsungról tapasztalatok?
2012. nov. 29. 09:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Samsungot ne vegyél pont olyanom volt de átváltottam acerre és azóta nincs semmi bajom. és ha csak 1 év garit adnak rá? a VILÁG LEGJOBB NETBOOK LAPTOP ÉS NOTEBOOK GYÁRTÓJJÁTÓL venni valamit akkor nemigazán megy tönkre egykönnyen! :) (tapasztalat) és qurva jó!! :)
2012. nov. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nekem Pacard Bell easy note om van már 3 éve és semmi baja.

egyébként a packard bell t is az acer gyártja

2013. nov. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!