Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » XBOX 360 vásárlás?

XBOX 360 vásárlás?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi a bajotok a 4Gb-s változattal? Tudom hogy a lemezről futtatja a játékokat és úgy jobban karcolódik meg minden, de azért nem olcsó mulatság egy 250GB-s változat. Meg én nem szeretnék internetről vásárolni mert átbaszhatnak.. Úgyhogy egy kérdés, pontosabban 2: Miért nem jó a 4Gb-s xbox 360 slim és debrecenben hol tudnék venni a legolcsóbban?

2012. nov. 28. 16:48
 1/10 KisCsigusz válasza:

nincs a 4Gb-osal semmi baj csak a 4gb az kevés legalábbis nekem :)

és ajánlom a gameshop -ot és ott vettem a PS3-mamat és jók az árak :)és sok a választék !

2012. nov. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha nem multizol, dlc, rgh (rárakod a játékokat) akkor elég 4gb, nekem is az van.
2012. nov. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Semmi gond a 4gb-os xbox 360 slim-el, csak annyi, hogy 1 játék fér rá! Ha rádugsz egy pendrive-ot azt használhatod merevlemezként! Én nyáron vettem xbox-ot, és nagyon sokat agyaltam: 4gb vagy 250gb? 8000ft volt az árkülönbség és végül megrendeltem a Konzolstudió-tól a 250gb-sat. Nem bántam meg mert ugyebár gyülnek a játékok.. Figyelj én a konzolstúdió-t merem ajánlani, jól áraznak, utánvéttel kihozzák (MPL futárszolgálat) Most is várok tölük egy Controllert...
2012. nov. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én nem nagyon szeretném kiflasheltetni meg rgh-ztatni meg chippelni , ne legyen náthás a gépem. :D :) hát nem tudom majd meglátom hogy alakulnak a fizetésem... de még ha tudtok valamit akkor írjátok le! Köszi az eddig érkezetteket! :)
2012. nov. 28. 18:45
 5/10 anonim ***** válasza:

A 4GB-os Xbox360Slim-re egy játék sem fér rá mivel 5-7GB egy játék még a Skyrim is 4.5GB.A 4GB az belső memória és a mentések miatt van a gépben.Azért jobb egy nagyobb tároló mert sok tartalmat lehet rátölteni DLC-ket,demókat,zenéket,stb..,és ha felmásolod a játékokat a HDD-re kíméled az olvasót a gépben.

Az Xbox360Slim 250GB itt van most a legjobb áron.

[link]

2012. nov. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igazad van, viszont pl. az új nfs Most Wanted úgy össze van tömörítve(eredeti) hogy csak 3,6 gb-ot foglal, nem tudom, hogy csinálták ez valami új tömörítési technika biztos.. De nagy átlagban tényleg nem férnek rá a játékok, jobb a 250-es..
2012. nov. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem is az a gond hogy átlagban nem férnek rá hanem az hogy a 4GB gépre nem is tudod feltelepíteni még ha rá is férne mert nem enged rátelepíteni semmit még DLC-t sem csak a játék állások mentése miatt van beépítve.
2012. nov. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

Telepíteni is lehet, és DLC-k, demok is mennek 4 GB-ről, tehát ez baromság.

A gond csak az, hogy nagyon pici és alig fér el valami, állandóan törölgetni/telepíteni kell, ami nagyon nagy macera, sokkal jobb a 250-es.

2012. nov. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mielőtt baromságokat beszélsz olvass utána a 4GB egy beépített Flash memória semmilyen dolog telepítését sem javasolják rá ugyan olyan alapgép mint a régebbi Xbox360 Arcade annyi a különbség hogy ehhez nem kell memory stick,a google jó barát ne félj tőle.
2012. nov. 30. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
"De nekem volt ilyen konzolom"Aki így kezdi annak sosem volt.A játékok 95%-a több mint 5-6 GB áruld el hogy fért rá a 4GB-os Flash memóriára.
2012. nov. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!