Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van olyan digitális tábla,...

Van olyan digitális tábla, amin látszik, amit rajzolok?

Figyelt kérdés
Illetve én hallottam, hogy van ilyen. Ha tudnátok típusokat, és esetleg árakat is mondani melléjük, akkor nagyon hálás lennék. Már nagyon régóta szeretnék beszerezni egyet, grafikuskodni szeretnék, plusz designal foglalkozni, és jól jönne, ha a gépen is tudnám rajzolni a dolgokat, és nem csak papíron. Előre is köszönöm, ha érkezik segítség!

2012. nov. 11. 21:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Természetesen van. A márka ami először eszembe jut, és nem véletlenül a Wacom. Igazán megbízható, minőségi termékeket fejlesztenek, és árulnak.
2012. nov. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
No igen, azzal már tisztában vagyok, csak azt kéne tudnom, hogy melyek azok a típusok, amiken látszik, amit rápingálok. Mert azt sajnos sehol nem írják a leírásokban. :\
2012. nov. 11. 21:20
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha a leírásban az szerepel hogy érintőpanel LCD, akkor gyaníthatod hogy látszik-e a taperolás.


Küldj egy linket ahol nem találtál utalást erre a szövegben.

2012. nov. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ja, segítségül annyit, hogy nem véletlen az árkülönbség a 30 ezres és a 300 ezres között.

Megsúgom az előbbit hiába bámulod, annyiért nincs kép.

2012. nov. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ezt bátran merem ajánlani, klassz kütyü, csak meg kell vele találni a kényelmes pózt. De meglehet szokni.

[link]

2012. nov. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nyilván ha tudnám, hogy az lcd dolog arra utal, hogy ad képet, akkor nem tettem volna fel a kérdést. egyébként köszönöm!
2012. nov. 12. 11:01
 7/10 anonim ***** válasza:
2012. nov. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ezek mind nagyon jók. Ezeket viszont sajnos nem tudom megfizetni. 100 alatt kellene
2012. nov. 13. 10:29
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnos olyat nem fogsz találni, mert más gyártónak nagyon nincsen és a Wacom megkéri az árát a minőségnek...
2012. nov. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Akkor sajnos várhatok... :( Azért köszönöm!
2012. nov. 14. 17:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!