Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kinek van/volt AMD processzora...

Kinek van/volt AMD processzora? Kis infó kellene róla.

Figyelt kérdés
Megrendeltem magmanak egy 2 magos amd procit, és vélemények/tapasztalatok kellenének róla.

2012. okt. 31. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Melyiket?
2012. okt. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mért van az, hogy egyesek úgy kezelik az AMD processzorokat, mint valami idepottyant űrszemetet?
2012. okt. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Panda Péter ***** válasza:
78%
2 magos AMD prociból van vagy hatszáz féle, pontosíts kicsit.
2012. okt. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Komplikato ***** válasza:
Minél magasabb az órajele és a gyorsító memória (L2, L3) annál gyorsabb. De mi a kérdésed?
2012. okt. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
AMD 620 Athlon II™ X4 AM3 BOX a neve,2,6ghz-s , és azért ezt választottam, mert teljesen kiakadtam az Intel prociktól. Már 4 intel procim ment tönkre, ezért lessz most AMD..
2012. okt. 31. 16:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez 4 magos...
2012. okt. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Komplikato ***** válasza:
59%

Mitől mehet tönkre egy proci? :O

Ha csak nem nagy áramingadástól, de akkor alaplap meg táp is előbb hal meg ...

Vagy valaki nem szokta áramtalanítás nélkül szerelgetni a gépedet?

Esetleg rosszul felszerelt vagy gyenge hűtés?

Csak mert ezektől az AMD is meghal.

Nekem négymagosból 820-as volt, abban volt 6MB L3 cache, ami ebben nincs. De játékra alapból is elég jó, pláne jó áron (mennyiért is veszed?), esetleg picit húzva még jobb.

AMD procik eléggé szeretik a 64 bites W7-et, ahogy észrevettem eddig.

2012. okt. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
64-bites Windows 7-em lessz, és egyébként, az a problémám velük, hogy nagyon lassúak.. Meg hozzá nem volt nyúlva a géphez, és az első meghalt. Jó, gondoltam mert nem lett kipucolva, vettem másikat. 1 hónaponta jártam a gépeel tisztítóba, és mégis meghalt. Most van a harmadik, de ezt szerintem vagy kidobom, vagy szétverem, mert olyan lassú, mint a dög, pedig egy dual core-os pentinum proci.
2012. okt. 31. 19:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!