Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy növeljem meg a virtuális...

Hogy növeljem meg a virtuális memóriát?

Figyelt kérdés

4 GM ramom van, de szeretném, ha nem csak ezt, hanem virtuális memóriát is használna, mert nem vagyok megelégedve a játék gyorsaságával. 1 gigás videókártyám van.

Ahol a méretet kell megadni, mit adjak meg Kezdeti méretnek és Maximálisnak a rendszerbeállításokban?


2012. okt. 29. 13:18
1 2
 1/12 Komplikato ***** válasza:

Érdekes van aki ki szokta kapcsolni 4GB vagy több esetén.

Szerintem érdemes fix méretet beállítani mondjuk 2GB-tól 2GB-ig fixre. Nagyobbnak csak akkor van értelme ha több gigás képeket photoshopolsz, vagy olyan 3D renderinget futtatsz ahol sok millió alkotóelem van több száz réteggel ...

2012. okt. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Komplikato ***** válasza:
Ja és ha a játék nem 64 bites (igen kevés a 64 bites), akkor meg tök mindegy, mert a 4GB alap memóriát SEM tudja használni.
2012. okt. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Eddig ki volt kapcsolva. ennél a kezdeti méretnél a pluszot kell megadni csak, amit virtuálisan adnék hozzá?
2012. okt. 29. 13:23
 4/12 anonim ***** válasza:
Elmondom, hogy megértsd: A virtuális memóriától nem fog gyorsulni, sőt, akár lassulhat a gép, ha azt használja. Játékoknál meg VGA és CPU számít, ennyi ram mellett. 4 Giga bőven elég, ha tetszik ha nem, nem ez a gond.
2012. okt. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem tölts le több fizikai memóriát!

[link]

2012. okt. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja tényleg tölts le több RAM-ot. Ott van DDR4-es is, az már gyors.
2012. okt. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Na mindegy, megoldottam, növeltem a virtuális memóriát, jóval gyorsabb is lett a játék, szóval most így jó.
2012. okt. 29. 15:40
 8/12 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy! A virtuális memória a vinyón van és kb 100-szor lassabb, mint a RAM. Baromira gyors lehet...
2012. okt. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Végül is maga a gép is felgyorsult tőle, meg a játékmenet. De te nyilván jobban tudod, mert te ülsz előtte... Kicsit feltűnt volna, ha lassabb volna, de épp ellenkezőleg. Szárnyal a játék, meg a gép is.
2012. okt. 29. 17:42
 10/12 anonim ***** válasza:
Na ezzel nem is lehet vitázni, mert tényleg te ülsz ott és azt mondasz, amit akarsz. Nekem meg marad a józan ész meg a logika. Ki is dobom a 4 GB RAM-omat oszt beállítok 10 GB virtuálisat a HDD-ről :))
2012. okt. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!