Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A processzor túl gyenge? Vagy...

A processzor túl gyenge? Vagy mi a baj?

Figyelt kérdés

Vettem a gépembe egy videókártyát,hogy végre tudjam az újabb játékokat is játszani.


Egy ilyent vettem:Sapphire HD6670 1GB DDR5

Processzorom:Intel Pentnium Dual-Core E2180 2Ghz

RAM:2GB DDR2

Monitor felbontása:1280X1024

Eddig is tudtam,hogy a processzor nem egy erőmű,de azért azt gondoltam,hogy a Mafia2-vel megbírkózik.Hát,úgy látszik nagyot tévedtem,mert az átlag FPS 5-6 körül van.

Új processzorra pedig nincs pénzem,ezért arra gondoltam,hogy a processzort feltuningolom,bár nem tudom,hogy fel lehetne-e?Nektek mi a véleményetek?



2012. okt. 26. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugye nincs bekapcsolva a PhysX?
2012. okt. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem.De úgysem menne,mert az csak Nvidia karikon megy.
2012. okt. 26. 18:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez a proci kevés a VGA alá, 2,8-3GHz körüli Core 2 kellene. És a RAM is lehetne a duplája.
2012. okt. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen,ezt tudom,de sajnos ez van.Valahogy egy kicsit nem lehetne a processzort feltuningolni?
2012. okt. 26. 18:34
 5/6 anonim ***** válasza:

De, lehet húzni, ha valami normálisabb fajta lapod van, meg hűtő is jobb lenne egy normális. Bár egy kicsit gyárival is lehet rajta húzni.


Viszont ennek olvass utána hogy kell, ne csak így ész nélkül ugorj neki.

2012. okt. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Érdekes.Most úgy megy,mint az állat,pedig nem csináltam semmit,minden High-on van.Na ezt magyarázza meg valaki...... :))
2012. okt. 26. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!