Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek a AMD...

Mi a véleményetek a AMD Phenom II X4 965 Black Edition processzor-ról?

Figyelt kérdés
[link]

#AMD #X4 #processzor-ról?
2012. okt. 25. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem 955 van, és teljesen elégedett vagyok ezzel.
2012. okt. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt, hogy annyi pénzt simán megér. A teljesítménye elegendő szinte bárkinek, könnyű tuningolni is, mert szorzózár mentes (4GHz el is várható tőle). A gyári hűtője állítólag hangos és nem is hűt nagyon jól, azt idővel (főleg a nyár beállta előtt) érdemes cserélni valami normálisabbra. Nekem egyébként egy X4 945 van, lassan 3 éve és még mindig jól elvagyok vele. :)
2012. okt. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

de amig van phenom 945 adig jobb alternativa

ugyis új FX széria már a nyakunkon van

szóval ha 945 t le kel cserélned valamiért akkor 965 t is

de persze ha ezt szeretnéd nyugodtan veheted :)

2012. okt. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
milyen hűtőt ajánlanátok hozzá? lehetőleg olcsón
2012. okt. 25. 12:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Hűtés,én ezt ajánlanám:

[link]

Vagy még ő:

[link]

Ha viszont,kicsit szeretnél tuningolni olyan 3.9-4ghz felé akkor ez nagyon jó választás:

[link]

Drága ugyan de jól is nézki azon felül hogy komoly kis hűtő.

2012. okt. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem X3 procim volt x3 450 szerencsére tudtam 4 magosítani, lényegében ugyan az a b50-es 4 magosított x3 mint az x4-es phenon, az L2-L3 ugyan olyan méretű, annyi hogy a b50 3.2 ghz üzemel, de így is azt lehet mondani, hogy 100%-ban elég, így sem használom ki a 4 magot. Ha játékra veszed akkor meg számolj azzal, hogy a játékgyártók azt veszik, hogy te már full hd-n játszol. Egy ugyan az mikor kijött a metro nevű játék, pattogtak, hogy 4 magos proci kell hozzá, és akinek 2 magos procija volt azzal is nagyon szépen elfutott..
2012. okt. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Athlon II X3-ban nincs L3 cache. Bár azt hiszem voltak olyan példányok, amik Deneb lapkából voltak butítva, de az AMD 4 féle lapkát gyártott eredetileg az előző generációban:

Deneb: Általában a Phenom II X2, X3 és X4 alapja

Propus: Általában az Athlon II X3 és X4 alapja (nincs L3)

Regor: Általában az Athlon II X2 és a Sempron procik alapja (csak 2 mag, nincs L3, de az L2 mérete 1MB magonként)

Thuban: A Phenom II X6 és az X4 960T alapja

Másrészt. Magas felbontás és grafikai részletesség esetén a CPU kevésbé számít, ott egyre inkább a videokártyáé a főszerep.

A metro 2033 szerintem inkább vga igényes, max grafikán még ma sem piskóta.

2012. okt. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!