Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem működik a mikrofonom?

Miért nem működik a mikrofonom?

Figyelt kérdés
Sokáig használtam, nagyon jól. egy ideje nem. ujra lett telep. a gép, és most h akarom, hiába bedugom jóhelyre ( LOL ) aztán a vezérlőpultba is teszek veszek, de nem. meg a tálcán is de ha katt a speciálisra, a mikrofon - alatt, nem tudok kattintani, de minden le van tolva halkra. és van ott valami 1 mic boost ami nincs bepipálva. bármit csinálok nem megy. légyszi segitsen valaki! (nem a mikrofonnal van baj mert az előbb szereztem egy másikat kölcsönbe, és azzal sem ment)
2007. aug. 29. 13:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem megoldódott a problémám!

Win7 em van és egy Relatek HD audio manger progit használok. Klikk a hangszóró ikonra jobb alsó sarokban.

Hangerőszabályzó beállításai legyen kipipálva a Relatek Digitál OutPut és a Hangszórók. ha megvan OK ézd le.

aztán Jobb klikk a hangszóró ikonra- Rögzítő eszközök. Beugrik egy ablak. lesz ott 2 skála az egyik a mikrofonnak a skálája a másik a hangszóróé. Jelöld ki a mikrofont ( csak rá kell kattintani majd Tulajdonságok. Alapméretezett

formátumban meny a 2, csatorna 16bit , 44100 HZ ( CD- minőségre. ) ez kész. Alkalmaz OK és ez le vna tudva

Most jön a 2.rész (nyugi ez ecerübb)

a HU felirat mellet van a felfelé mutató nyilacsak katt rá és nyisd meg a Relatek audio manger nevű programot. Felül válaszd kia Mikrofon részt Felvétel hangerő Lejátszás hangerő kb középen legyen és ne legyen letiltva Zajcsökkentés be Akusztikus víszhang csökkentés be a Mikrofon rész kész.

Most menny a Digital Inpoutra. Felvéltel hanagerő max a Digitális audio bemenetnél. mellete a kis füll az Alapméretezett formátum. És ott kell az egyezés :) Szintén ragd 16bit 44100 ( CDMinőségre és jó lesz ha le okézod :)


Remélem segítettem.

A helyesírásért bocsi nem az erősségem

Ha nem érthető vagy ha még mindíg nem jó írj e-mailt zozo97215@freemail.hu

2012. szept. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
A 14:59 es válaszoló vagyok nem csak a kérdező írhat ezzelé a problémával ha a fentiek alapján nem jó neki
2012. szept. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 metinmester2 válasza:
100%
kerdezo vok nalam nem engedi a front mic be van pipalva nemn engedi hogy szedjem ki onnan a pipat!!!
2012. dec. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Sikerult megoldani? Ha igen hogyan?
2017. júl. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Valaki meg tudná mondani, hogy ezt a mikrofont - ami nagyon zavar a bal alsó sarokban, hogy lehetne a tálcára kirakni, hogy amikor szükségem van rá, akkor jöjjön elő. Köszönöm a választ előre is
febr. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!