Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem működik a mikrofonom?

Miért nem működik a mikrofonom?

Figyelt kérdés

realtek a vezérlöje a gépen és észleli de nem tudok beszélni a mikrofon jó mert a laptopon ment de itt nem.elnémítva sincs mert néztem lehet hogy a hardver rossz?

segítsetek mindenkit szépe kérek.


2011. jún. 29. 11:42
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és xp-m van
2011. jún. 29. 11:43
 2/4 anonim ***** válasza:

- Biztos nincs némítva? (jobbra lent a kis hangszóróra dupla katt, beállítások/tulajdonságok/mikrofon pipa/ok, és a némítást meg a csúszkát is ellenőrizd.)

- Jó helyre lett bedugva?

- Egyáltalán nem szól, vagy csak nagyon halkan és torzan?

- Sima PC-s mikrofon, amit pl. a Skype-hoz is használnak?

2011. jún. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

- Biztos nincs némítva?nem nincs némitva (jobbra lent a kis hangszóróra dupla katt, beállítások/tulajdonságok/mikrofon pipa/ok, és a némítást meg a csúszkát is ellenőrizd.)

- Jó helyre lett bedugva? jó helyre néztem

- Egyáltalán nem szól, vagy csak nagyon halkan és torzan?egyeltalán nem

- Sima PC-s mikrofon, amit pl. a Skype-hoz is használnak?pc mikrofon on off gomb nélkül

2011. jún. 29. 12:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Hű, akkor hirtelen nincs több ötletem. Jól értem, a Realtek vezérlőben az AudioI/O-nál jelzi, hogy bedugtad? Ja és ugyanott a keverő fülön is gondolom ellenőrizted a hangerőt, némítást.

Remélem valaki megszakérti, mert már én is kíváncsi vagyok.

2011. jún. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!