Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a probléma?

Mi a probléma?

Figyelt kérdés
Beraktam egy vga-t. Nem volt hozzá megfelelôkábel. Kivettem. Beraktam régi vga-t, 20 percig szoptam mert a windows nem volt képes kezelni. Végül összejött. Átmentem ubuntura frissítgetni. Beszart újra kellett indítani. BIOS nem akart semmit se csinálni. Kiadta hogy p4 meg del oszt annyi. Megoldottam kínszenvedéssel. Nem ismert fel egy meghajtót se. Reset + kábelcsere. Felismerte. Azóta se boot se winfos install 192-es hibával a d meghajtón. Egyszer feljött grub rescue mert nem találta a prefixet. Na akkor programozunk. Egy kurv@ parancsot se ismet fel. Neten kegnéztem hátha elfelejtettem a parancsokat de nem. Most általában eljut a post screenig és újraindul. És ez így megy végi
2012. okt. 13. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Alaplap hiba? Próbáltál már másik lapot?
2012. okt. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mivel nincs ezért nem de elég nehezen elképzelhető hogy azzal lenne a probléma.
2012. okt. 13. 12:44
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom hogyan de megcsináltam o.O
2012. okt. 13. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!