Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a probléma olyankor...

Sebák Attila kérdése:

Mi lehet a probléma olyankor ha nem tudok feltenni új VGA drivert?

Figyelt kérdés
Egyik nap olyan dologra lettem figyelmes , hogy a folyamatosan 100%-on ment a vga-m de mindenhol legyen az a tálca vagy nem ! Raktam új windowst és akár hányszor probáltam felrakni egy újabb vga drivert legyen az bármilyen verzió , kék halált kapott a gép és utána nem működött az internet meg a vga rendesen ! Azóta is alap vga driverem van minden megy normálisan csak zavaró ! Lehet , hogy karcos lenne a windows 7 telepítő lemez vagy hardver probléma , de akkor , hogy tudnék bármivel is játszani ?
2012. okt. 12. 15:22
 1/3 A kérdező kommentje:
Következő dolgok vannak a gépben csak elfelejtettem oda írni : Hd 5870 1 gb 8 gb ram 4x2gb Geil 1660 mhz és Phenom II x4 965 Black Edition proci
2012. okt. 12. 15:24
 2/3 szokrisz ***** válasza:
Vagy a vga kukásodott el vagy csak vissza kell nyomkodni a helyére és utána próbáld meg, egy kis wd40 nem árthat :) :D
2012. okt. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A Vga.t mindig tisztítom !! Valami más tipp ?
2012. okt. 30. 02:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!