Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hd 7770-ből megéri egy sapphir...

Hd 7770-ből megéri egy sapphire vapor-x avagy powercolor pcs+?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy ezek megérik-e a plusz 6-7ezer forintot, jobbak-e annyival? Gondolok itt arra, hogy ezek csak ki vannak jobban húzva és jobb a hűtő ? Szóval elérhető hasonló teljesítmény egy simából is avagy jobban jár az ember 35-37ezer forint környékén ezekkel?

Illetőleg ha igen akkor szerintetek melyik, vapor-x vagy pcs+?


2012. okt. 9. 23:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Megéri a vapor-x, jobban tudod húzni is.
2012. okt. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
VaporX +1
2012. okt. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Asusban is van nagyon jó hutos ... A 2 ventilatros .. Azis 40 környékén van. Nekem is azvan és nagyon jól huti a karit . Pl nekem alapjaraton 28 gyári hutessel meg ventilatorokkal
2012. okt. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Elég egy normál 2 ventis msi, sapphire is

de ha tuningolni szeretnél te döntésed

3 közül (asus amit irtak, ha jól tudom olcsóbb 2 ventis ebböl is van vagyis nem 40ezres)

én is Vapor-X et ajánlom

2012. okt. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

7770 elég gyenge most hirtelen nem tudom hogy a 6850-től gyengébb vagy erősebb, de játékokra 1920x1080-non nem elég alapból... De ha Vapor hogy direkt húzni fel tuningra, érdekes elmélet :)


Csak az ára annyival több hogy már jobb kártyát tudnál venni alap órajelen.

2012. okt. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Most éppen félig van lecserélve a gépem, vga hiányzik egyedül. És az az igazság a keret sem rúg túl nagyra :D de azon gondolkoztam, hogy 30-35ezrem van rá, és mivel úgyis lassan év vége egy ilyen 7770 tuningosabb verzióját venném meg, és kb. fél év múlva a következő szériából akarok majd egy erősebbet venni. Gondoltam addig jobb lesz mint a mostani 9600gt :D
2012. okt. 10. 08:38
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem jól osztod be a pénzed. Most elköltesz 35, fél év múlva 40+ ezret. Ha várnál vele addig, akkor 70 ezerért vehetnél egy bivaly kártyát.
2012. okt. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Lehet, de már decemberben lesz 4 éve, hogy ezzel a kártyával játszom és most ért el oda, hogy a minimumon is sokszor élvezhetetlen valami. Cserélnem kell, és mivel jelenleg ennyi a keret nem tudok mit tenni.

Amúgy most nézegetem a gtx 650 ti tesztjeit, talán az 1gigásnak lehet értelme? Ipon-on 37ért megy, szóval egy árban van a vapor-x -el.

2012. okt. 10. 10:39
 9/11 Pj0tr ***** válasza:

A Vapor-Xnek nem az a lényege, hogy jobban húzhatod. Egyszerűen azért jó, mert a számítógépek igencsak hangosak tudnak lenni, amik nagyrészt a ventilátorokból jönnek, valamint a hagyományos merevlemezekből (a CD/DVD/Floppy vonalat most hagyjuk). Ez a hűtési technológia tulajdonképpen ugyanolyan jó mint a többi, csak sokkal csendesebb. Ezért kerül többe valamivel.

Én nézek filmeket a gépen, esetenként megy éjjel is és ráadásul a nappaliban van, ami ugye közösségi helyiség, szóval nem hátrány ha nem felszálló gép effektussal üzemel ha kicsit is terhelem.

Én még egy 5770es vapor-xet használok több mint 2,5 éve és elégedett vagyok vele.

A technológiáról itt olvashatsz: [link]

2012. okt. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Próféta válasza:
Teljesen jó video kártya a HD 7770. Nem régiben vásároltam a Sapphire HD 7770 OC-mat, és 100%osan megvagyok vele elégedve. Halk, nem melegszik, és gyors. Bf3 élsimítás nélkül full ultrán 40+FPS(ratyi processorral úgy, hogy akkor még 4gb ram volt mellé). Eddig 1 játék sem tudta megfogni, minden elment maxon. Szóval aki ilyen VGA-t szeretne vásárolni a közeljövőben, mert csak 30-40ezer forintja van, bátran vegyen HD 7770es VGA-t.
2013. jan. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!