Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » S. O. S. Miért csinálja ezt?...

S. O. S. Miért csinálja ezt? Vadiúj nyomtató!

Figyelt kérdés
Fontos lenne nyomtatnom, most vettünk egy nyomtatót Hp 2050A, kb 3 hónapja, a kapott patron van benne, a fekete félig, a szines elvileg háromnegyedig van. Mikor a szöveget akarunk nyomtatni hibásan nyomtatja, vízszintesen félbevágja a mondatot kihagy sorokat. Mit lehet ilyenkor tenni?

2012. szept. 20. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Fejtisztítás talán. Egyébként új patron, mert a régi gyanús h beszáradt.
2012. szept. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Már végignyomtam az összes tisztítást. Valószínűleg megpróbálkozunk egy új patronnal. De nem értem miért írja ki akkor hogy félig meg háromnegyedig van? és képeket meg ilyesmiket tökéletesen nyomtat....

Miért lehet?

2012. szept. 20. 20:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor csak a fekete száradt be.


(a nyomtató új és a patron 3 hónapos v. a vadi újba a 3 hónap még belefér?)

2012. szept. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A patront még a nyomtatóhoz kaptuk ajándékba, de ma vettem új patront és megoldódott a probléma. Nem értem, hogy mi volt a baj, de nem ez a lényeg, hanem hogy végre megint normálisan nyomtat. Azért köszönöm a válaszokat.
2012. szept. 21. 18:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!