Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezekre gondoltam hogy megvesze...

Ezekre gondoltam hogy megveszem a gépembe. Tápot is szeretnék azt írják hogy ez nem rossz. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Ez az alaplap megfelelne ehez a procihoz?(Tudom Hogy van jobb, de kb 12ezer kategóriába tudok venni most!)

Alaplap:Asus M5A78L-M LX

Proci : Amd bulldozer fx 6100

táp:Chicony 430W Hipro Box - HPD4302RWR2-BOX

és hd6670 -es karim van.


2012. szept. 18. 13:07
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
köszi és mi a véleményed az iponról? mint bolt vagy esetleg mit ajánlanál ha nem jok?
2012. szept. 18. 21:39
 12/22 anonim ***** válasza:
Ipon garancia szempontjából az egyik legjobb szvsz, megbízhatóak, gyorsak, nem szenvednek, hamar postáznak, nem értetlenek, áraik is elég jók. Semmi különbség nincs az 1600as és 1333as memória között, azt kell venni, amelyik akkor éppen olcsóbb, csak tesztekben lehet érezni a különbséget.
2012. szept. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Ezt a lapot irtátok ASROCK 960GM-GS3 FX na most ebbe ugye gondoltam egy Fx 6100-ast. egy oldalon vki azt irta hogy..


Volt ilyen lapom,de kissé csalódás volt,mivel a Phenom II X2 545 CPU-mat bár feloldotta négy magossá,ennek ellenére a 3.00 GHz-es órajel helyett valamiért csak 2.40 GHz-en járt.Semmit se lehetett állítani,egyszerűen nem értettem

Na nem szeretnék igy jűrni ilyen összegnél már és azért kérdezlek titeket hátha vki "szakértöje" afolognak és tud irni vmi infot elözöknek köszi :)

2012. szept. 19. 11:26
 14/22 anonim ***** válasza:

Egy processzor feloldhatósága nem a laptól függ, hanem a processzortól. Nekem is ilyen ASrock lapom van, egy Athlon II X3 445 megy benne hibátlanul Phenom II X4 B45-ösként, még tuningot is enged, szóval semmi baj ezzel a lappal, kategóriájában verhetetlen. Az, hogy az említett X2-es csak 2.4-en volt hajlandó futni, felhasználói hiba, adni kellett volna neki egy kis feszültséget, hogy bírja a 4 magot rendesen, vagy beállítani rendesen a szorzót, mert az X4es szorzói mások.

A 960-as ASrock mindent tud, amit egy nagyobb lap, csak nincs rajta SLI/CFX.

2012. szept. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

köszi a gyors választ.

egy a bajom hogy 51 ezrem van és nem mehetem tul

táp

ram

alaplap

peoci is kell

na most ez a proci kéne mindenképp alaplap is megvan

ram is min 4gb kéne

de akkor csak max egx hipro táp jön ki amiröl irtak hideget meleget esetleg vki még tudna ebben a problémámba segiteni ? hogy jol jöjjek ki elöre is köszi

2012. szept. 19. 12:28
 16/22 anonim ***** válasza:
Ha nem tervezel vga cserét a közeljövőben, jó ez a hipro is, de egy 7770 fölé ne menj fogyasztásban.
2012. szept. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Gigabyte GA-EP31-DS3L

ez a régi lapom mérete 305x210

wz az uj lenne de már megrendeltem csak most nézem

Asrock 960GM-GS3 FX mérete 244x183

most akkor belemegy a régi házamba? mert ezen aggodom h az uj az kisebb rem nem baj .

2012. szept. 19. 16:25
 18/22 A kérdező kommentje:
nem tudom h atx es e vagy sem a ház nincs rajta szöveg lakk fekete egész és ennyi :/
2012. szept. 19. 16:40
 19/22 anonim ***** válasza:
Mivel az ASrock egy micro ATX lap, bármilyen házba belemegy.
2012. szept. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
na megjöttek a dolgok összeszereltem bele is megy bekötöttem mindent benyomom felpörög táp video kari is procin a hütö is de kép az semmi mi leht baj? integralt video karinál sincs kép semmi másik gépen van kép szval monitor jo video kari is mert uj meg integralt alaplapival se jön be vinyo is felpörög vki segitsen köszi
2012. szept. 21. 18:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!