Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Dell N5040 laptop touchpad-je...

Dell N5040 laptop touchpad-je nem működik, az Fn+F3 gombra nem jelenik meg semmi a képernyőn, hardver hiba vagy a driver rossz? Ha a driver, akkor hol lehet frisset letölteni?

Figyelt kérdés
köszönöm a válaszokat.
2012. szept. 10. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

Ez a driver van hozzá, de mi történt, hogy nem működik, korábban jó volt, esetleg újratelepítetted a rendszert?

2012. szept. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ezt próbáltam már feltelepíteni, de továbbra sem működik. Korábban is gondok voltak vele, de a driver újbóli telepítése után rendbejött. Lehet ennek köze ahhoz, hogy a windows nem eredeti, az okozhat ilyen gondot?
2012. szept. 10. 12:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem igazán, ha csak nem valami agyon módosított verzió. Ha sima érintetlen oprendszer van rajta akkor nem biztos hogy nem az a baja.
2012. szept. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*biztos hogy nem akart lenni, szóval nem az oprendszer a baj.
2012. szept. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 pise válasza:
Dell Latitude gépemen hetekig kínlódtam a tapipaddal. Kezelhetetlenül ugrált, akadozott, nem működött.Rossz akkuval használom, és egyszer véletlenül kihúztam a töltőt, és JÓ VOLT amíg be nem dugtam újra. Meg vagyok nyugodva.
2016. nov. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!