Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen gépet vegyek?

Milyen gépet vegyek?

Figyelt kérdés
főleg PC játékokra hasznánám de azér internetezek is majd rajta és 1 valam bizto hogy az avp 2010 fusson rajta de sajnos nem értek a gépekhez szóval belinkelnétek nekem az ajánlatokat ? kb 100.000ig mehet az ajánlat.

2012. szept. 17. 18:56
1 2
 1/17 StarCry666 ***** válasza:
Pff annyi pénzért nem kapsz jót :/ Mármint olyat amin elfutna egy komolyabb Battlefield 3 vagy Skyrim :/
2012. szept. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Milán0710 ***** válasza:
0%

[link]



ez 100 ezer és ezen 100% hogy fút az ősszes játék!

2012. szept. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Előre összerakott gépet nem veszünk!!!!!!!!!!


Alaplap: [link]

Proci: [link]

Memória: [link]

Hdd: [link]

Odd: [link]

Videókártya: [link]

Ház: [link]

Táp: [link]


105 859 Ft

2012. szept. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

olvasgattam az interneten és megláttam valami pentium gépet.

azt mongyák az való játékokra. mi a véleményetek? (én nem értek hozzá)

2012. szept. 17. 19:50
 5/17 anonim ***** válasza:

pentium gép játékra ? ez most viccnek szántad ?

már lassan netre se nagyon jók!

Össze állítottam neked egyet, ezen elég szépen el fognak futni ia játékok.

[link]

2012. szept. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Előző. Kimaradt az optikai meghajtó ami +4 k és felesleges a 400w-os hexa. Azt vedd amit #3-ba írtam, mert erősebb a videókártya a többi része meg szinte ugyan az.
2012. szept. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Asrock 960GM/U3S3 FX alaplap jobb lenne FX4100 alá
2012. szept. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 SnakeDoc ***** válasza:

Szerintem ezt vedd:

Alaplap: [link]

CPU: [link]

Memória: [link]

Táp: [link]

Ház: [link]

HDD: [link]

VGA: [link]


FM1 konfig... lehet meg fognak itt páran kövezni, de az irányárból adódóan valószínű nem fejlesztgeted a gépedet havonta, így szerintem semmi gond nincs abban ha ezt veszed. Ha am3-at veszel akkor is jön év végén a Vishera aztán kalap kabát lesz annak is.


Esetleg megvárhatod az FM2-t de szerintem max. fogyasztási javulás meg IGP erősödés fog majd inkább jönni vele. (Na meg az ára bizonyára kecsegtető lesz..)


Szóval szó mi szó, fx 4100 ide vagy oda, a 651K elveri a saját utódját alap órajelen. Ugyan az FX jobban tuningolható, valamint ott van az L3 Cache, de ár/érték arányban nem azonosak.

A Bullt ütős tuningra (Liano-t is) nem gyári hűtéssel érdemes rábírni.


Szóval ezt te gondold át, az FM1-nek itt a vége, de rövid időn belül az AM3-nak is.

Mellesleg ha am3+ mellett döntesz, inkább vegyél FX 6100-at, mert az megéri a kb. 3000Ft felárat.

Ha csak a procit meg a lapot cseréled AM3+-ra úgy 110 felett jössz ki, de szerintem gondold meg a dolgot.


Én ha megtehetném, hogy olykor olykor tudnám újítani a gépemet, gondolkodás nélkül Bulldozert vennék, a jövőre nézve. De úgy, hogy én veszek egy gépet, ami 1-2 évig kiszolgál engem ha törik, ha szakad, akkor szerintem 651K.


Ez a konfig összesen 109 Ezer PCX-en.

De teljesen rendben vannak azok is, amelyeket az előttem írók ajánlottak.


Végezetül itt egy táblázat, hogy lásd is a teszteket: [link]

2012. szept. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
1 biztos nagyon arra akarok rámenni hogy a PC játékokat vigye (föleg az avp 2010et)
2012. szept. 18. 19:04
 10/17 SnakeDoc ***** válasza:
Mindegyik elég hozzá...
2012. szept. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!