Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen Wacom tábla?

Milyen Wacom tábla?

Figyelt kérdés

30.000 Ft alatt digitalizáló táblát keresnék Wacom márkából, lehetőleg A5-ös (vagy egy kicsivel kisebb, de nagyobb mint A6) méretűt min 2 gombbal!


Konkrét linket, hol tudnám megvenni (online bolt vagy elérés) és lehetőleg meglátásokat észrevételeket (milyen a toll és a tábla kapcsolata, érintkezése, gombok)



2012. szept. 12. 17:47
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Hát ennyiért használtan találhatsz max.

Én Grasshoppernél vettem a táblámat, nagyon rendesek, és használt darabokkal is foglalkoznak, előny, hogy értenek hozzá, és javítják a hibákat eladás előtt, én náluk érdeklődnék a helyedben, ha felhívod őket, biztos megmondják ennyiért mit kaphatsz, és van-e náluk épp eladó.

Nekem egy A6 pen and touch-om van, alap igényekre megteszi, képszerkesztésre szerintem nem kell több, azért ha profin rajzolsz, nem ártana olyan, aminek van dőlésérzékenysége is rendesen, bár ennyiért olyat a mesében se kapsz. :S

De 30körül szerintem reálisan kaphatsz egy régebbi generációs bamboo-t, sztem a touch funkció nélkül is meg lehet élni, szóval nem para. :)

2012. szept. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!