Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen digitalizáló táblát...

Milyen digitalizáló táblát ajánlotok? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Imádok gépen rajzolni, de eddig csak egérrel volt rá lehetőségem, ezért szeretnék egy digitalizáló táblát. Csak nem tudom melyik lenne a legjobb választás.

(kedvenc egérrel készült rajzom: [link]


Az ár kb. elmehet egy Wacom Bamboo Pen and Touch-éig, de ennél drágábbat nemhiszem hogy megengednek. Amikor hallottam róla (karácsony körül) 20-25 ezer FT-ra mondta barátnőm az árát, aki akkor vett, tehát ez lenne a max összeg amit kiadnék egy tábláért. Tehát eme keretek között szerintetek melyen tábla lenne a legjobb?



2012. aug. 17. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Az alap Wacom Bamboo gépek nagyon jók, én is vettem eggyet, igaz csak néhanapján használom, de kíváló masina, csak ajánlani tudom!
2012. aug. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindenképpen márkát érdemes venni és a Wacom az!

Szintén van egy ilyen kis táblám több, mint 1 éve és kiváló. (Bár kicsit a hegye a tollnak gyorsan kopik, de kicsit lehet én szeretem rányomni jobban.)

2012. aug. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egy Wacom Bamboo Pen and Touch teljesen jó, bár én nem nagyon használom ki a Touch részét, így lehet jobban megérte volna egy sima Bamboo Pen, és az még kb egy 10-essel olcsóbb is!
2012. okt. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!