Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hardver vagy lehet szoftverhib...

Remarque kérdése:

Hardver vagy lehet szoftverhiba is?

Figyelt kérdés

A problémàm, hogy az asztali gépem jellemzően a bootolàsi folyamat soràn egyszer csak kikapcsol. Van amikor koràbban, de van, hogy màr a windows betöltése utàn. Eddig pàr ki be kapcsolás utàn rendben elindult, és korlàtlan ideig tudtam hasznàlni Most màr be sem tudom kapcsolni, elkezdi a. bootolàst és pàr màsodperc utàn teljesen leàll. Alaplap? Tàpegység? Vagy szoftveres hiba?

Op rendszer Win7

alaplap:asus M2N-VMDVI 6 éves

tàpegység: Chieftec A80 CTG-450-80P 1,5 éves

Processzor 6 éves AMD Athlon 64 X2 5000+

HDD:Hitachi 500Gb 7200 rpm 16Mb Sata2

2 db kingmax 800mhz-es 1Gb-os ram

videokartya 2 éves Saphire HD5670 1 Gb-os

Samsung dvd iro Sata2-es.

Lehet,hogy fontos info,ez utobbi az alaplaprol nem müködik,màs gépbe szerelve igen.

Ja és az IDE portom is elszállt régebben



2012. szept. 12. 12:05
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

utolso bejegyzesem ota rendben mukodik.

azert az erdekel, zavarjon-e az a hang.

2012. szept. 15. 19:08
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne. A processzornak aligha van hangja, valami ventilátort, vagy a tápból jövő zizegést hallhatsz szerintem. Erre is van ötletem, de az már bonyolultabb és kicsit érteni kell az elektronikához. Amíg rendben megy, ne foglalkozz vele.
2012. szept. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a segítséget. Én egyből rohantam volna alaplapért.

Köszi.

2012. szept. 16. 09:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!