Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi baja lehet a laptopomnak?

Mi baja lehet a laptopomnak?

Figyelt kérdés

Egy toshiba satellite L850-U13 "büszke" tulajdonosa vagyok.

A gép volt már szervizben is de azt állítják hogy a hardwarenak semmi baja és azt mondták tegyem fel a megfelelő drivereket a toshiba veboldaláról. Ezt én meg is tettem.


A problémám az hogy szerintem lassú a gép és csinál furcsa dolgokat. Most is csak netezek például és akad az egész.


Néha elfeketedik a kép és zöld pixelek jelennek meg rajta.


Mi lehet a probléma?


2012. szept. 10. 17:10
 1/4 A kérdező kommentje:

Ja és még annyi hogy feltettem a toshiba intel chipset driverét de a vezérlőpultban a processzornál továbbra is a microsoft illesztőprogramot írja ki a processzornál


Ez lehet a probléma?

2012. szept. 10. 17:11
 2/4 anonim válasza:
ha elfeketedik és megjelennek a zöld pixeles foltok, akkor az valszeg videó kártya hiba, az akadás már lehet több más is, esetleg vírus, memória, vinyó, esetleg SATA vezérlő. Ha alaplapi a videó kártya, akkor a memória hiba arra is kihat, vidd vissza a szervizbe, és mond meg h teszteljék hosszabban, mert esetleg csak akkor jön ki a hiba. Én is szervizes vagyok, tudom h sokszor amikor az ügyfél behoz valamit, a gép csak azért se hozza a hibáját.... :)
2012. szept. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2012. szept. 15. 16:17
 4/4 A kérdező kommentje:
Na szóval ilyen hibákat hoz elő a gép. A fura az hogy megjelennek a print screenen is... nem értem én ezt. Az a baj hogy nem akarok már szenvedni a szervizzel mert szükségem van a laptopra , csak baromira idegesít hogy ezt csinálja.
2012. szept. 15. 16:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!