Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Leállításkor is el kell...

Leállításkor is el kell távolítani a külső merevlemezt?

Figyelt kérdés

Van egy USB-s külső HDD-m, amit gyorsítani szeretnék, így a tulajdonságaiban átállítottam "Optimalizálás teljesítményre" mód-ra, ahogy ez a cikk írta: [link]

Ilyenkor mindenképp szabályosan le kell választani, különben adatvesztés lehet.

Az én külső vinyóm állandóra rá van dugva hátul az usb-re. Ha a gépet leállítom, akkor mi a helyzet? A leállítás előtt is el kell távolítani szabályosan? Vagy ezt megoldja a windows a leállításkor?


Előre is köszi a segítséget.



2012. szept. 7. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a Windows megoldja...
2012. szept. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha jó a win, akkor megoldja.
2012. szept. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Hát remélem, hogy megoldja. Nehogy aztán károsodjon a vinyóm, ebben az üzemmódban. Egyébként win7-em van.
2012. szept. 7. 20:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Adatvesztés akkor állhat fent, ha az USB-s cuccot - pendrive, vinyó - úgy húzod le, hogy előtte nem választod le és közben írási műveletet végez rá. Ebben az esetben a windows leállítja az összes folyamatot leállás előtt tehát még véletlenül sem fog a vinyóra írni, mert rendszerleállás során már nem lesz futó progi ami írna a a vinyóra mert az oprendszer sorban leállítja az összeset...
2012. szept. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kicsit "magyartalan" lett, mert már fáradok...
2012. szept. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez logikus. Kössz.
2012. szept. 7. 21:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!