Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baja a routernek?

Mi lehet a baja a routernek?

Figyelt kérdés

Helló!

Most próbálom beüzemelni a routert, de egyszerűen sehogy sem megy vele a net. Biztosan jól dugtam össze, nem ez az első routerem, de nincs net (nem a másik gépnél, egyenlőre a sajátomnál sem). Telepíteni sem kell, szóval nem tudom mi leht a probléma. Valami ötlet?


2012. szept. 6. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Vidd vissza ahonnan vetted, hogy cseréljék ki, mert nem muxik.
2012. szept. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az én routeremmel is volt hasonló probléma!Nem engedte át a sebességet így alig futott a net! Ha router nélkül minden jó , akkor valszeg nem jó a router.Firmware frissítéssel talán rendbe lehet hozni , de nem biztos!

A tp-link 5 év garanciát ad így nekem végül adtak egy újat!

2012. szept. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Beállítani megfelelően beállítottad?
2012. szept. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az előző routerem rossz volt (inkább nem írom le mi baja volt mert szeintem ilyet még ti sem láttatok) ezért cseréltem egy ismerősömmel. Nála működött, szóval elméletileg itt is kéne.....
2012. szept. 6. 17:37
 5/7 A kérdező kommentje:

Hogy állítottam volna be ha nincs netem?

Így nem tudom behozni a webes kezelőjét.

2012. szept. 6. 17:43
 6/7 anonim ***** válasza:

A webes felülethez nem kell net egyáltalán.

Csak rádugod a gépet az egyik lan portra és beírod egy böngészőbe a router IP-jét.

Akkor itt lesz a gond, hogy valószínűleg nem megfelelő a beállítás. Esetleg nem adtad meg a PPPoE adatokat, ha olyan neted van, vagy csak egyszerűen be kéne klónozni a régi router/előzőleg rákötött bármilyen eszköz MAC címét, mert pár modem csak egy eszközzel szeret menni.

2012. szept. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elképzelhető de nem tudok belépni. Eddig 192.168.1.1 volt, ez routerenként változhat?
2012. szept. 6. 18:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!